Cime 1 kvartál 2024

Společnost NorWit zahájila prodej mini-dumperů Messersi

Společnost NorWit, s.r.o. uzavřela spolupráci s italským výrobcem mini-dumperů Messersi a stala se prodejcem a servisním partnerem pro tyto stroje v ČR. V Evropě uznávané a rozšířené pásové mini-dumpery Messersi se vyznačují jednoduchým ovládáním, stabilní konstrukcí a nízkými provozními náklady. V nabídce společnosti NorWit najde zákazník čtyři nejrozšířenější řady (Utility, Trusty, Evolution, All Terain) s provozními hmotnostmi od 500 kg do 4 tun.

Nejprodávanější modely jsou již skladem a další stroje jsou průběžně objednávány. Rovněž je možné si je zapůjčit v půjčovnách NorWit. Společnost připravila letos pro své zákazníky také další prémiové služby, jako je výhodné financování, on-line servisní tutoriály a mnoho dalšího. Mini-dumpery Messersi jsou jedním z hlavních lákadel předváděcí akce Den otevřených dveří, která se uskuteční 7. září (Písková Lhota u Poděbrad) a 14. září (Pustiměř u Vyškova).

Mini-dumpery Messersi jsou ideální volbou především pro menší a středně velké stavební firmy, půjčovny mechanizace a pro živnostníky.  Jsou osazovány kvalitními dieselovými a benzínovými motory (Yanmar, Kubota, Honda), v nabídce jsou rovněž elektrické motory. Mají univerzální využití; výrobce nabízí celou řadu nástaveb a volitelných prvků (lopaty, korby, vysokozdvižný nůžkový mechanismus, míchačku atd.).

„Mini-dumepry Messersi jsou multifunkční výkonné stroje s velkým potenciálem na našem trhu,“ říká k novince jednatel společnosti NorWit, Pavel Rakušan. „Velmi se nám líbila také logika konstrukčního uspořádání. Díky tomu je jejich údržba jednoduchá, což určitě ocení řada podnikatelů nejen ve stavebnictví,“ dodává.  Italského výrobce Messersi, který kromě mini-dumperů vyrábí také pásová mini-rýpadla a smykem-řízené nakladače, oslovila obchodní politika firmy NorWit, která je postavena na službách a individuálním přístupu k zákazníkovi.  V poslední době tu hodně investují také do digitalizace a automatizace procesů.

Z aktuální nabídky mini-dumperů Messersi vybíráme pro představu pásový model Messersi TC85 z produktové řady Utility. Stroj s nosností 850 kg a s benzínovým motorem Honda GX270 nabízí v základní variantě korbu o objemu 380 l. Je vybaven odolnými pryžovými pásy; poháněn je hydrostaticky (tři zubová hydraulická čerpadla + orbitální hydro motory s pevným objemem), k dispozici jsou dvě rychlosti pojezdu. Ovládá se jednoduše pomocí pák. Díky zdařilé geometrii podvozku je stroj stabilní i při plném zatížení a vyniká nízkým měrným tlakem na půdu.

Více informací naleznete na webových stránkách www.norwit.cz