Mercedes

Společnost DoDo Technik vystavovala na mezinárodní vodohospodářské konferenci VODA ZLÍN 2022

Ve dnech 10. - 11. 3. 2022 proběhl v kongresovém sále Hotelu Moskva ve Zlíně další ročník mezinárodní vodohospodářské konference VODA ZLÍN 2022, kterou pořádala společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.

Náplní dvoudenního setkání více než 300 odborníků byly prezentace a přednášky z oboru vodního hospodářství, zabývající se legislativou ve vodním hospodářství, zkušenostmi s projektovou přípravou a realizací úpraven vod, vodovodů a souvisejících objektů, výsledky prováděných výzkumů a v neposlední řadě také zkušenostmi s provozováním úpraven vod a vodovodů.

Na konferenci VODA Zlín 2022 vystavila společnost DoDo Technik s.r.o. kanalizační vozidlo, které již předala novému zákazníkovi MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. Nástavba je namontovaná na podvozku Volvo FH 6x4.

„Obecně má firma DoDo Technik s.r.o. výhradní zastoupení pro italskou firmu Cappellotto na českém a slovenském trhu. Dále zastupuje švédského výrobce čistících trysek AquaTeq a dodává vysokotlaké hadice od firem Trelleborg a Hydroscand,“ sdělil redakci jednatel společnosti Dominik Hunka.

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., člen skupiny Veolia Česká republika, je provozovatelem vodohospodářské infrastruktury pro města, obce a průmyslové podniky v okresech Olomouc, Prostějov a Zlín, kde zajišťuje provoz a servis 2 211 km vodovodních a 1 392 km odpadních sítí. Pro kontakt se zákazníky slouží 6 zákaznických center v Olomouci, Prostějově, Zlíně, Uničově, Slavičíně a Konici. Společnost provozuje služby v oblasti pitných vod pro 399 766 obyvatel a v oblasti odkanalizování odpadních vod pro 310 513 obyvatel, ve všech regionech svého působení.