husqvarna

SCANIA CO2NTROL CUP 2018

Scania přichází s novou soutěží pro majitele a řidiče propojených vozidel Scania o hodnotné ceny. Na celém světě je v provozu již více než 350 000 propojených vozidel Scania a údaje z nich získané pomáhají optimalizovat plánování a provoz. V neposlední řadě pak systémy vozidla umožňují řidičům vyhodnocovat jejich styl jízdy, což zároveň vede k efektivnějšímu provozu a nižší spotřebě. V tomto ohledu pak čeští a slovenští řidiči vozidel Scania patří k těm nejlepším.

„Velice nás těší, že ve středoevropském regionu Scania CER máme řidiče s nejvyšším hodnocením Driver Support nejen v Evropě, ale na celém světě,“ říká Matěj Venhoda, manažer servisních služeb Scania CER. „Rozhodli jsme se proto připravit soutěž založenou na mnoha ukazatelích z FMS (Fleet Management System) o hodnotné a velmi zajímavé ceny. Každý měsíc například odměníme nejlepšího, který získá cenu z kolekce Scania Truck Gear v hodnotě 150 EUR.“

Tato originální soutěž bude probíhat od 1. 5. 2018 do 31. 8. 2018. Vzhledem k vyhodnocování soutěže na základě dat z vozidla není třeba nikam cestovat, obětovat volný čas nebo se jakkoliv omezovat. Stačí jen jezdit jako obvykle a být lepší než ostatní!

Do soutěže SCANIA CO2NTROL CUP 2018 se mohou zapojit všechna vozidla Scania s komunikátorem C200 nebo C300 (vozidla vyrobená po 7/2011).  Nejlepší budou vyhodnocováni dle řady kritérií, jako jsou Scania Driver Support, přepravní výkon, volnoběh, spotřeba paliva a další. Pro zajištění objektivního průběhu soutěže SCANIA CO2NTROL CUP 2018, musí každé registrované vozidlo ujet minimálně 4 000 km měsíčně.

Kromě atraktivních cen a závěrečného večírku se mohou 3 nejlepší těšit na zájezd do výrobního závodu Scania ve Švédsku.

Více informací a přihlášky naleznete na všech pobočkách společnosti Scania a také na adrese: www.scaniacontrolcup.cz