Komatsu potřebu bagr

Recyklace je magie

Zařízení MB Crusher přeměňuje odpad na znovu použitelné materiály.
Nechť  začne kouzlo!

Cílem recyklace je snížit množství odpadu ukládaného na skládky a podpořit udržitelnost životního prostředí. Odpad se třídí, čistí a přeměňuje na nové výrobky.

Krok 1. Výběr

V Chorvatsku používá náš zákazník k přesunu a třídění odpadu v recyklačním centru rotační sortýrovací drapák MB-G1200, univerzální zařízení, které umožňuje pracovat s mimořádnou přesností. MB-G1200 je jedním z 9 dostupných modelů a lze jej instalovat na rypadla o hmotnosti od 18 do 30 tun, jako je provozní stroj, na kterém pracoval, Komatsu PC210.

Všechny drapáky MB Crusher jsou vybaveny ventilem proti pádu, který zajišťuje maximální bezpečnost na staveništi tím, že zabraňuje náhodnému otevření v případě náhlého poklesu tlaku pracovního stroje, a tichým blokem, který umožňuje jejich použití i v oblastech, kde je třeba udržet hluk pod kontrolou. Ideální zařízení pro ty, kteří hledají všestrannost a přesnost.

Krok 2. Čištění

V Itálii byla k čištění půdy na staveništi nového sportovního centra použita třídicí rotorová lžíce  MB-HDS314 s rotory pro frakci 8 mm - sada RE8. Zpracovaná zemina byla znovu použita přímo na staveništi.

Třídicí rotorová lžíce  byla připojena na rypadlo Caterpillar 315.

K dispozici je dalších 10 modelů třídicích lžic pro stroje od 1,3 do 45 tun. Všechny modely jsou vybaveny vyměnitelnými rotory, které lze na pracovišti vyměnit během několika minut; zařízení se dodává s podpěrou hřídele, která umožňuje snadné zasunutí a seřízení rotorů.

Krok 3. Zpracování

V Brazílii snížila společnost své provozní náklady drcením betonových sloupů pomocí drticí lžíce BF90.3. Jednou rozdrcený materiál je znovu použit pro výrobu kameniva, a to právě proto, že drtič MB zajišťuje pravidelnou frakci materiálu. Železo je naopak dále prodáváno.

Čelisťový drtič BF90.3 váží 3,5 tuny a lze jej připojit na rypadla od 21 do 32 tun; zákazník jednoduše použil svůj stroj Caterpillar 320 a práci provedl rychle a hladce.

Recyklace je snadná s jakýmkoli provozním strojem, rypadlem, nakladačem, rypadlo-nakladačem, smykem řízeným nakladačem: stačí připojit stroj MB Crusher, práce na staveništi se zjednoduší a náklady se sníží.

MB Crusher tak mění provozní stroje na skutečná recyklační centra.