Komatsu potřebu bagr
3:00

Novinka v České republice mezi nákladními vozy? Ford Trucks

Na šesti místech v České republice se na přelomu května a června konala prestižní akce FORD TRUCKS Road Show. Prezentaci špičkových nákladních vozidel zorganizovala společnost F TRUCKS a.s., která je importérem pro Českou republiku a zároveň autorizovaným prodejcem vozů Ford Trucks. Nákladní vozidla této značky se prodávají ve více než 25 zemích střední a východní Evropy, Ruska, Blízkého Východu a Afriky s cílem rozšířit distribuční síť do 50 zemí v roce 2020.

Stavební řada nákladních vozidel Ford Trucks je výkonným, odolným a spolehlivým řešením pro naprostou většinu stavebních projektů. Kombinace výkonných a úsporných motorů s manuálními nebo automatizovanými převodovkami, kontrolou trakce, vypínatelným vzduchovým kompresorem, senzorem zatížení na nápravu či zdvíhací zadní nápravou přináší mobilitu, flexibilitu a zároveň produktivitu a ekonomický provoz.

„Ford Trucks je na českém trhu nová značka nákladních automobilů. Zákazníky z oblasti stavebnictví zaujme pořizovací cenou, nízkými provozními náklady a tříletou zárukou. Věříme, že celkovou kvalitu vozidla a jeho výbavu zákazníci ocení,“ uvedl Jiří Kašpárek, vedoucí oddělení marketingu ve společnosti F TRUCKS a.s.

Více informací se dozvíte ve videu.