Komatsu potřebu bagr

Nákladní Fordy se představí na Road show a na EXPO Lesní lom 2018

Značku FORD mají stavaři a těžaři spojenou především s výkonným a spolehlivým pracantem Rangerem. Začátkem letošního roku však osobní a užitkové vozy FORD rozšířila i řada nákladních vozidel FORD TRUCKS, jak jsme naše čtenáře informovali v předchozích číslech.

Fordy se vypravily na předváděcí show pod názvem FORD TRUCKS Road Show, kde si můžete tuto novinku na českém trhu vyzkoušet. Společnost F TRUCKS, která tato nákladní vozidla do České republiky dováží navíc připravila u této příležitosti atraktivní nabídku v podobě nákupních cen, prodloužených záruk a zajímavého financování.

Informace o probíhající FORD TRUCKS Road Show získáte na stránkách www.ftrucks.cz a určitě stojí za to se na některou ze zastávek vypravit. Pokud to však nestihnete, můžete si nákladní Fordy vyzkoušet ještě na veletrhu EXPO Lesní lom (dříve Expo Mokrá). Na této akci bude k otestování sklápěčka 8x4 ze stavební řady vozidel Ford Trucks s jednostranně sklopnou korbou.

Nákladní automobily Ford Trucks nabízí výhodné řešení pro všechny, kdo potřebují rozšířit nebo obnovit vozový park. Rozumná pořizovací cena, nízké provozní náklady, bohatá standardní výbava a komfort pro řidiče - to jsou hlavní přednosti nákladních automobilů Ford Trucks.

Zdroj: www.ftrucks.cz