Cime 2 kvartál 2024

MB Crusher krátí vzdálenosti

Zařízení MB Crusher je ideálním pomocníkem na stavbách v odlehlých oblastech.

O stavbách v odlehlých oblastech, kde často není po ruce vše potřebné, se dá říci mnohé, ale nakonec je otázka vždy stejná: jak si zjednodušit práci, ušetřit čas a peníze?

Ve většině případů je vše potřebné pro projekt daleko. Nejsou tam žádné silnice, ani infrastruktura, dokonce i pracovní síla má často potíže dostat se na staveniště. Stručně řečeno, rozvoj těchto projektů proto vyžaduje pečlivé plánování zejména v oblasti logistiky. především je nutná pečlivá analýza, aby nedocházelo k plýtvání zdroji. Pokud …

Pokud nejednáme SMART, snažíme se provoz zjednodušit tak, abychom minimalizovali množství odpadu, cestování a spotřebu, a používáme příslušenství, které vylepšuje stavební mechanizaci, umožňuje regenerovat veškerý materiál,  a díky tomu všemu šetříme za nákladní dopravu a získáváme také čas.

Zajímavé? Podívejme se, jak se zorganizovali na některých odlehlých místech.

5* vysokohorský hotel

Dostat stavební materiál na vrchol hory není snadný úkol, ale zákazník našel chytré řešení s drtící lžící BF80.3, která z jeho rypadla Sany SY200C udělala skutečný čelisťový drtič. K výrobě potřebného kameniva opětovně použil místní kámen, čímž eliminoval cesty nákladních automobilů a výdaje na pořízení nového materiálu.

Dostat se na vrchol hory je náročné, ale tam, kam dorazí rypadlo, se dostane i drticí lžíce MB Crusher, a to bez nutnosti extra přepravy.

Cesta na vrchol


Stavba silnice ve vysoké nadmořské výšce představuje řadu problémů, od obtížného shánění potřebného materiálu až po složitou logistiku. Jako účinná strategie se opět ukázala chytrá práce prostřednictvím instalace přídavného zařízení MB Crusher na rypadlo Hyundai R210. Projekt byl realizován dle harmonogramu a všechny logistické problémy byly překonány. A nejen to, drtící lžíce MB Crusher jsou navrženy tak, aby umožnily obsluze nastavit velikost výstupního drceného materiálu podle požadavků daného projektu.

Praktická volba .... MB Crusher!

Drtící lžíce MB Crusher se jeví jako nejpraktičtější řešení, které přináší revoluci v procesu drcení materiálů v odlehlých oblastech, kde je přístup k tradičním drtičům omezený, drahý nebo nepraktický.  A to právě proto, že umožňuje drtit materiály přímo na místě vlastním stavebním strojem, eliminuje nutnost přepravy objemných materiálů do stacionárního drtiče, snižuje provozní náklady, spotřebu času a energie a umožňuje práci všem provozovatelům v odlehlých oblastech.

Mimo jiné existují modely zařízení MB Crusher pro každý typ stavebního stroje, a to i pro zákazníky pracující s nakladači, smykem řízenými nakladači a rypadlonakladači.

MB-L160 - Manitou MBL 745 HTS - India - Recyklace - Kámen (Hardik)

Kromě mnoha ekonomických výhod přispívá drtící lžíce MB Crusher také k udržitelnosti životního prostředí. Drcení materiálů na místě snižuje provoz nákladních vozidel a emise oxidu uhličitého.

V praxi je tedy MB Crusher SMART řešením!