Komatsu potřebu bagr

POZVÁNKA NA ŠTERNBERK DAYS 31.5. - 3.6. 2022

Vážení přátelé,

zveme Vás na prohlídku největšího a nejmodernějšího výrobního závodu mobilních drtičů a třídičů v Evropě. Firma Keestrack ve městě Šternberk u Olomouce vyrábí od roku 2001 špičkové stroje pro zpracování přírodního kameniva. Z původních pěti zaměstnanců je současných pět set. Ve Šternberku máme dnes zastavěno pětatřicet tisíc metrů čtverečních, postavily se tři moderní haly, letos se dokončí další a také uvedeme do provozu nejmodernější robotickou nano lakovnu. Součástí závodu je nový showroom, ve kterém Vás očekáváme.

Upozornění do kalendáře zde

31.05. - 03.06. 2022

Otevřeno 9:00 - 17:00 hod.

Prohlídka výroby denně v 10:00 a 14:00 hod. 

Pískoviště 1

785 01 Šternberk

O firmě Kesstrack

Futuristicky vyhlížející žluté stroje od firmy Keestrack se využívají po celém světě nejen na stavbách, ale například také v lomech či na skládkách. “Všude, kde je potřeba něco vytřídit, nadrtit a zpracovat, najdete naše stroje. Naše výrobky najdete skutečně od Nového Zélandu přes Asii až po severní Ameriku. Troufám si tvrdit, že patříme mezi světovou špičku,“ říká ředitel mezinárodně úspěšné společnosti Pavel Doležel.

Kde vznikají technologie a zároveň díla špičkových designérů, připomínající zhmotněný sci-fi film? Ve Šternberku u Olomouce. Na stejném místě, kde závod před dvaceti lety začínal s 5 zaměstnanci. Dnes jich má neustále rostoucí firma stokrát tolik. Na zastavěné ploše o pětatřiceti tisících čtverečních metrech se aktuálně nachází trojice moderních hal, přičemž čtvrtá v pořadí bude dokončena právě letos, kdy bude uvedena do provozu i nejmodernější robotická nano lakovna.

Nedaleko šternberského nádraží má Kesstrack zázemí jak pro výrobu, tak vývoj. Nachází se zde totiž výrobní závod i vývojové centrum. To firmě umožňuje vyrábět jedinečné stroje doslova od výkresu přes první šroubek až po lak. Velká a složitá zařízení sestávají z desítek tisíc komponentů. Obrovské stroje přitom většinou zvládne jeden člověk složit a rozložit během pár desítek minut. Všechny jsou navíc designované tak, aby se vešly na kamion.

Součástí výrobního závodu ve Šternberku je i zbrusu nový showroom, který bude ve dnech 31. 5. - 3. 6. 2022 dějištěm unikátní prohlídky ŠTERNBERK DAYS, kam vedení firmy srdečně zve každého, koho zajímá využití špičkové techniky pro drcení, recyklaci a třídění v oblasti stavebnictví, skládkování nebo mimo jiné důlní těžby i všechny nadšence do nových technologií a průmyslového designu.