Komatsu potřebu bagr
3:50

Firma AUSTRO Baumaschinen dodala techniku Železnici Slovenskej republiky

Společnost AUSTRO Baumaschinen  byla založena v roce 2002 a je zaměřena na prodej stavebních strojů včetně zajištění komplexního zákaznického servisu na území České republiky a Slovenska. V Česku AUSTRO Baumaschinen zastupuje, prodává a provádí servis značek ATLAS, HITACHI, TEREX TRUCKS, DRESSTA, KATOIMER, HYDRARAM a VISTARINI. Na Slovensku má výhradní zastoupení značek TEREX TRUCKS a ATLAS.

Jednou z mnoha firem, která využívá služeb AUSTRO Baumaschinen s.r.o., je společnost Železnice Slovenskej republiky (ŽSR), která v prosinci 2017 zakoupila stroj ATLAS 1404ZW a v březnu 2018 ještě mulčovací hlavu Seppi BMS-F 150. ŽSR s novou technikou udržuje okolí železničních tratí.

Přestože je stroj v provozu jen krátce, plní očekávání a investor je s nákupem spokojený. Stroj s mulčovací hlavou je nasazovaný pravidelně podle požadavků a vzhledem k bezchybnému provozu plánují železničáři nákup dalších kusů.

Hydraulická mulčovací hlava Seppi BMS-F 150 je pro stroj s provozní hmotností 18 až 30 tun a je vhodná pro mulčování jakýchkoliv rostlinných zbytků, větví a stojících rostlin až do průměru 20 centimetrů. Je ideálním řešením pro čištění opuštěných ploch, těžko přístupných terénů a strmých svahů v lesích, na březích řek a kolem silnic a železnic.

Více informací se dozvíte ve videu.