Komatsu potřebu bagr

DRTÍ NÁKLADY A ČAS

Řada bubnových fréz MB Crusher nabízí inovativní řešení pro demoliční práce, výkopy a profilování.

Bubnová fréza MB Crusher je inovativní zařízení, které slouží k rychlému a přesnému frézování různých typů materiálů, čímž šetří čas uživatele a zvyšuje efektivitu.

Zejména v případě demoličních projektů umožňuje použití frézy MB Crusher rychlejší provedení prací: fréza beton rychle zpracuje a rozmělní na drť, materiál je menší a zabírá menší objem, a proto se s ním snadněji, rychleji a levněji manipuluje a přepravuje.

Proč si profesionálové v oboru vybírají bubnové frézy MB Crusher?

Účinnost a rychlost řezání: bubnové frézy jsou účinné nástroje, které rychle frézují tvrdé materiály. Jsou schopny frézovat velké plochy s vyšší rychlostí, než běžné metody řezání. Díky nastavitelné hloubce frézování a rychlosti jsou vhodné pro širokou škálu požadavků na oblast použití.

V Kalifornii se při rozšiřování břehů řeky pomocí bubnového frézy dosáhlo rovnějších stěn a hladšího dna. Díky použití frézy MB-R700 nebylo nutné k hloubení příkopu používat výkopovou lžíci nebo kladivo, které by nepřinesly stejné výsledky.

Nízká úroveň vibrací a hluku: Bubnové frézy generují velmi nízkou úroveň vibrací a hluku, takže jsou ideální pro použití v interiéru i exteriéru. Jsou proto obzvláště vhodné pro staveniště v městských oblastech, kde může být nadměrný hluk a vibrace velkým problémem. Kromě toho lze bubnovou frézu používat pod různými úhly, což umožňuje lepší přístup do těžko přístupných míst.

V centru slovenské Bratislavy pracuje fréza MB Crusher MB-R700 nainstalovaná na stroji Takeuchi TB2150R v hloubce přibližně 6 metrů při budování základů budoucích 50 podlažních budov. Protože se nachází v centru města, byla fréza vybrána pro svou nízkou hladinu hluku a proto, že nepřenáší vibrace ani na rameno bagru, ani na okolí obecně.

Všestrannost: Bubnové frézy lze použít pro celou řadu aplikací, včetně hloubení výkopů, frézování, vyrovnávání terénu, hloubení a dalších. To z nich činí velmi univerzální nástroje.

Ve městě Dnipro na Ukrajině byla fréza MB-R700 instalovaná na kolovém rypadle CAT M318C použita k frézování asfaltu na silnici poškozené těžkou dopravou. Zákazník se pokoušel použít kladivo, ale s neuspokojivým výsledkem, zatímco s frézou MB Crusher práci dokončil ve stanoveném čase.