Komatsu potřebu bagr

DOTACE 3 000 EUR NA NÁKLADNÍ FORDY? UŽ JEN DO KONCE BŘEZNA!

Společnost F TRUCKS, dovozce nákladních vozidel FORD TRUCKS do České republiky připravila společně se společností UniCredit Leasing CZ zajímavou podporu na nákup nového nákladního vozidla značky FORD TRUCKS. Dotaci lze získat při podpisu kupní a leasingové smlouvy do konce března.

Podvozky či kompletní vozidla pro stavebnictví a těžební průmysl s modrým oválem a nápisem Ford na kapotě se vyznačují jednoduchostí, robustností a odolností. V loňském roce téměř všechny obory zasáhla krize v souvislosti s pandemií Covid-19 a proto přišla značka FORD TRUCKS s podporou při nákupu nového vozidla. „Při financování vozidla prostřednictvím úvěru nebo finančního leasingu na 60 měsíců u společnosti
UniCredit Leasing CZ dotujeme prvních 6 měsíčních splátek částkou 500 EUR. Zákazník ta získá zvýhodnění v celkové výši 3 000 EUR, což mu přinese nižší náklad y a lepší profitabilitu při rozjezdu nového vozidla“, vysvětluje princip dotace Jiří Kašpárek, výkonný ředitel společnosti F TRUCKS.

Modelová řada FORD CARGO je k dispozici s konfigurací náprav 4x2, 6x4 a 8x4, a to s krátkou nebo nízkou spací kabinou, která poskytne více místa buď pro lůžko, nebo pro výbavu vozidla. Tří- a čtyřnápravová vozidla disponují motorem o výkonu 420 koní a točivým momentem 2150 Nm, a převodovkou ZF. Ta je buď 16rychlostní manuální, nebo 12rychlostní automatizovaná. K dispozici jsou základní asistenti řidiče, jako je power mód a houpačka pro automatizovanou převodovku. Dále je k dispozici systém pro automatickou kontrolu trakce, který při zjištění prokluzu automaticky uzavře zámek diferenciálu a pomůže tak řidiči lépe zvládnout
situaci ve zhoršených podmínkách. Jak jsme zmínili, vozidla stavební řady jsou velmi jednoduchá k ovládání, mají pevný 10mm ocelový rám, na který lze velmi jednoduše instalovat jakoukoliv nástavbu pro stavebnictví či těžební průmysl, ať již české nebo zahraniční výroby. Při využití koreb nebo domíchávačů betonu od renomovaných tureckých výrobců navíc značka FORD TRUCKS nabídne krátké dodací termíny.

Vozy FORD CARGO s 9litrovým, 330koňovým motorem jsou od roku 2021 k dispozici také s automatizovanou převodovkou ZF EcoTronic a třínápravové podvozky lze pořídit i se zadní řiditelnou nápravou.

V rámci stavebnictví a distribuce stavebních hmot nachází své uplatnění také tahače řady F-MAX, které lze doplnit intardérem a hydraulikou či kompresorem pro sklápěcí návěsy nebo silocisterny. Na tahače F-MAX lze dotaci do měsíčních splátek v celkový výši 3 000 EUR získat také do konce března.

F TRUCKS a.s.
Erbenova 134
256 01 Benešov

tel.: 315 315 820
mob.: 731 516 230

e-mail: ftrucks@ftrucks.cz
web: www.ftrucks.cz