Komatsu potřebu bagr

Doosan a Tobroco-Giant uzavírají exkluzivní partnerství

Společnost Doosan Infracore Europe oznámila podpis exkluzivní dohody s Tobroco-Giant, lídrem na trhu kompaktních kolových nakladačů se sídlem v Nizozemsku. V rámci této dohody bude Tobroco-Giant vyrábět vybrané modely kompaktních kolových nakladačů v typických oranžových Doosan barvách. Pod značkou Doosan budou k dispozici zákazníkům v evropské prodejní síti.

Chris Jeong, CEO, Doosan Infracore Europe, uvedl: “Jsme velmi potěšeni tímto novým partnerstvím. Doosan Infracore neustále inovuje a rozšiřuje nabídku svých produktů. Naši zákazníci nově získají přístup ke kompaktním kolovým nakladačům od renomovaného výrobce.”

Toine Brock, CEO, Tobroco-Giant řekl: “Právě oznámené partnerství s Doosan Infracore Europe je dalším milníkem v naší historii. Doosan je dobře známý svým důrazem na inovace a služby zákazníkům, což velmi rezonuje i s naší filozofií. Těšíme se, že společně ještě více rozšíříme trh kompaktních kolových nakladačů.

Doosan Infracore Europe představí první modely v hmotnostní třídě 3500 až 5000 kg v průběhu roku 2022. Celkově se bude jednat o pět modelů, které budou dostupné po celé Evropě a budou sloužit zákazníkům v sektorech jako jsou manipulace s materiálem, stavebnictví, segmentu půjčoven, terénních úprav či v zemědělství. Brzy budou rovněž zveřejněny detaily o nabídce příslušenství.

Pro více informací o stavebních strojích Doosan navštivte www.doosanequipment.eu nebo kontaktujte distributora pro ČR, společnost GARNEA a.s. na www.garnea-stavebni.cz.