husqvarna
2:47

Dieci Corporate

Firma MANATECH CZ s.r.o. se zabývá dovozem stavebních strojů Dieci a Paload. Stroje Dieci jsou známé především díky ucelené řadě stavebních manipulátorů, od nejmenších s nosností 2,5 tuny až po veliké s rotací věže. V jejich sortimentu dnes však nalezneme i domícháváče betonu či dumpery. Firma Palazzani Paload je výrobcem kolových nakladačů pro stavebnictví i zemědělství a malých rypadlo nakladačů.

  1. Dieci Apollo

Apollo je malý a hbitý manipulátor zejména vhodný pro použití v průmyslu a ve stavebnictví. Apollo vyniká vysokou všestranností a perfektní ovladatelností v malých prostorách. A nosností 2,5 tuny zvládne veškerou každodenní práci. Apollo může být doplněno širokou škálou příslušenství.

  1. Dieci Icarus

ICARUS je řada manipulátorů pro velké stavební a průmyslové práce, díky jejich vysokým výkonům a dosahu až 14 metrů. Kapota motoru byla navržena, aby co nejvíce tlumila hlučnost a optimalizovala jeho chlazení hlavně proto, že tento stroj často pracuje v prašných místech.

  1. Dieci Pegasus

Pegasy lze použít pro manipulaci s materiálem jako jeřáby, vysokozdvižné vozíky nebo pro téměř všechny nakládací práce s lopatou a další manipulaci na stavbách. Na výložníku lze použít i plošinu, buď pro dopravu materiálu, nebo pro montážníky.

  1. Paload PB130

Mini rypadlo-nakladač Paload PB130 je skvělým pomocníkem pro každou stavební firmu. Stroj má hydrostatický pohon pro vysoký výkon pracovní hydrauliky. Stroj je ohromně univerzální díky široké nabídce příslušenství.

Kontakt na produktového manažera

Filip Sajdl
Tel: +420 777 784 267
Email: sajdl@manatech.cz