Cime 2 kvartál 2024
1:25

Bezvýkopová technika TRACTO-TECHNIK, která nadchne

Technika Nodig vhodná pro každé použití
Jako průkopník bezvýkopové techniky máme odjakživa nadšení pro vývoj a výrobu chytrých a inovativních řešení pro podzemní pokládku nového potrubí a bezvýkopovou obnovu potrubí. Zásadní ekonomické a ekologické přednosti techniky NODIG oproti výkopové pokládce jsou nasnadě: ušetří se cenné povrchy, odpadají nákladné výkopové a obnovovací práce, nevznikají
dopravní zácpy, nejsou nutné objížďky, emise jsou minimální a vlastní doba stavby se výrazně zkracuje.
„Technologie krtka“ firmy TRACTO-TECHNIK se vyznačuje zejména nekompromisní kvalitou a technickou rafinovaností až do posledního detailu. Naše vášeň pro optimální řešení jde ale ještě mnohem dál. Flexibilní systémy NODIG s dlouhou životností jsou konstruované pro maximálně mnohostranné použití nejrůznější produkty, malé opotřebení a co možná největší spolehlivost při použití v praxi.
Inovativní technická řešení a rozsáhlý výběr důmyslného příslušenství zaručují nejvyšší možnou produktivitu a maximální hospodárnost při pokládce potrubí. Paleta našich výrobků zahrnuje kompletní spektrum bezvýkopové pokládky přívodního a odvodního potrubí včetně domovních přípojek.
Na následujících stránkách se dozvíte, jak můžete své komplexní úkoly s našimi chytrými systémy NODIG zvládnout snadněji a rychleji.
VÁŠ DISTRIBUČNÍ PARTNER
Interglobal Duo s.r.o.
Tělovýchovná 10/76
CZ-15500 Praha 5 - Řeporyje
Telefon: +420 602 685 880