Akční podmínky nákupu strojů ATLAS do konce července 2019 od AUSTRO Baumaschinen

Do konce července nabízí společnost AUSTRO Baumaschinen, s.r.o. jedenáct modelů překládkových rypadel ATLAS od 18 až do 57 tun za zvýhodněných cenových podmínek. Překládkové stroje lze koupit na splátky při akontaci pouze 20 procent. „Zákazníkovi poskytneme pětiletou garanci nebo garanci 5000 motohodin dle toho, co nastane dříve. K tomu práce servisního technika po dobu pěti let zdarma, včetně dopravného. Technik je na místě do dvanácti hodin a závadu odstraní do osmačtyřiceti hodin od nahlášení poruchy,“ řekl jednatel společnosti Roman Kopecký.

Společnost klade velký důraz na kvalitu servisu a šíři sortimentu nabízených stavebních strojů. Garantuje rychlou dodávku strojů a náhradních dílů. Nabízí konzultaci k financování strojů a profesionální přístup odborně školených zaměstnanců.

AUSTRO Baumaschinen s.r.o. se sídlem v Brně je na českém trhu jedním z předních dodavatelů stavební techniky. V tuzemsku firma zastupuje, prodává a provádí servis značek ATLAS, HITACHI, TEREX TRUCK, MUSTANG, IHIMER, HYDRARAM a VISTARINI. Na území Slovenska má výhradní zastoupení značek ATLAS a TEREX TRUCK.

Více informací získáte na níže uvedených kontaktech.

AUSTRO Baumaschinen, s.r.o.
Centrála:
Vídeňská 120b
619 00 Brno
Pobočka:
Za Zastávkou 373
109 00 Praha 10 - Dolní Měcholupy
Tel.: +420 547 212 505
E-mail: obchod@austrobaumaschinen.cz
Web: www.austrobaumaschinen.cz