husqvarna

Systém POKLOPRENT zbaví města a obce na 10 let starosti o kanalizační poklopy

Dlouhodobý pronájem kanalizačních poklopů bez nutnosti placení oprav a údržby z rozpočtů nebo fondů na obnovu IS. To je POKLOPRENT, nový projekt firmy POKLOPSYSTEM, s.r.o., která jako první na českém trhu začala městům a obcím nabízet komplexní servis jejich kanalizačních poklopů formou pronájmu na 10 let za nízký měsíční nájem od 249 korun.

"POKLOPRENT jsme rozjeli z důvodu dnešní finanční situace a vzhledem ke špatnému stavu kanalizačních poklopů ve většině našich měst a obcí," vysvětlil Ing. Rostislav Nídl, majitel firmy POKLOPSYSTEM, která předloni oslavila 25 let své existence.

Nový systém je určený pro všechny, kdo vlastní nebo spravují kanalizační síť - tedy nejen města a svazky obcí, ale také pro vodárenské společnosti a technické služby.

Jak POKLOPRENT funguje v praxi?

"Naše firma po vybrání poškozených poklopů přijede a na své náklady provede výměnu poklopů za nové. Po dobu dalších deseti let tyto poklopy pronajímá a stará se o ně, tak aby byly bezpečné a v perfektním stavu," přiblížil Ing. Rostislav Nídl; od roku 2012 se jeho firma specializuje na zabudování samonivelačních poklopů a o rok později je začala ukládat s betonovým roznášecím prstencem.

O kanalizačních poklopech vede firma POKLOPSYSTEM podrobnou evidenci a každý rok provede zdarma jejich revizi. Pokud dojde k poškození poklopu, firma ho buď bezplatně opraví, nebo vymění za nový. Součástí pronájmu je rovněž oprava při havárii poklopu. Pracovníci společnosti přijedou nejpozději do 48 hodin a zajistí opravu.

Jakmile skončí desetiletý pronájem, poklop přejde automaticky a bezplatně do vlastnictví nájemníka.

Systém POKLOPRENT skýtá zákazníkům řadu výhod. Po celou dobu pronájmu bezstarostný provoz kanalizačních poklopů. Jejich bezvadný a funkční stav. Úsporu finančních prostředků za jejich opravu a údržbu. Řešení havárií v ceně pronájmu. Žádná vstupní akontace. Rovnoměrně rozdělené měsíční platby pronájmu.

"Každý si najde tu svoji výhodu. Pro někoho je důležité rozložené financování a pro někoho bezstarostná správa o někdy i problémové a hodně zatěžované poklopy," uvedl Ing. Rostislav Nídl.

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. je významná česká firma, která se specializuje na profesionální systém zabudování poklopu, který zahrnuje opravy a uložení kanalizačních a vodovodních poklopů, zabudování samonivelačních poklopů a opravy a osazení uličních vpustí. Co za tím je? Kvalitní prověřené české poklopy, kvalitní certifikované české rychletuhnoucí hmoty IZOLSAN, kvalitní studená

asfaltová směs IZOLSAN ASFALT a profesionální stavební skupina, školení a poradenství pro partnery.

Kanalizační poklopy a uliční vpust opravují i v zimním období. Je to možné zejména díky studené asfaltové směsi IZOLSAN, která se dá aplikovat až do teploty minus 25 stupňů Celsia. Jejími zákazníky jsou vodárenské společnosti, správy a údržby silnic, Ředitelství silnic a dálnic, technické služby měst a obcí a přední stavební společnosti na území České republiky a Slovenska.

POKLOPSYSTEM s.r.o.

Sídlo: Hradec 161

332 11 Hradec u Stoda

Kancelář: Teslova 1202/3

301 00 Plzeň

Tel.: +420 602 197 730

E-mail: nidl@poklopsystem.cz


www.poklopsystem.cz

IZOLSAN s. r. o.

Adresa: Hradec 161

332 11 Hradec u Stoda

Tel.: +420 774 443 833

E-mail: info@izolsan.eu


www.izolsan.eu