Komatsu potřebu bagr

Stavební vozidla Scania XT za výhodných podmínek

Čas hraje v dopravě klíčovou roli, a proto nyní Scania přichází s nabídkou stavebních vozidel k okamžitému odběru. Vybrat si můžete z široké nabídky s nástavbami od předních výrobců VS-MONT a Stetter. Všechna vozidla lze navíc pořídit prostřednictvím výhodného financování od Scania Finance.

K dispozici je několik různých variant vozidel s výkonem od 410 po 500 koní a s konfigurací podvozku 6x4 nebo 8x4. Například oblíbenou verzi G450 8x4 s třístranným sklápěčem VS-MONT lze pořídit při splnění podmínek Scania Finance už za 1 707,- EUR měsíčně.

Konkrétní specifikace a více informací o kampani naleznete na webu www.scania.cz nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.

Odolný exteriér Řada XT přichází s řadou funkčních řešení jako: ocelový nárazník, tažné zařízení, robustní zpětná zrcátka a vysoko umístěné sání vzduchu. Všechny zajišťují, že zvládnete jakoukoliv překážku s maximální provozuschopností.

Odolný interiér

Potahy interiéru jsou navrženy tak, aby zvládly každodenní provoz v náročném prostředí a usnadnily údržbu. Výrazný styl s oranžovým prošíváním a logem XT jen podtrhuje robustnost a sílu vozidla.

Výkon

Být součástí výrobního nebo zpracovatelského řetězce znamená vždy záviset na ostatních, stejně jako ostatní budou vždy záviset na vás. Díky vysokému poměru točivého momentu k výkonu všech motorů Scania, je řada XT připravena na jakoukoli náročnou výzvu. Pro řadu XT jsou v nabídce lehké řadové motory a také slavné Scania V8. Vybrat si tedy můžete pohonné jednotky od 280 do 770 koní.

Bezpečnost

Řada Scania XT proto přichází s vylepšenou verzí AEB (automatické nouzové brzdy) a LDW (varování před opuštěním jízdního pruhu). Pro zvýšení bezpečnosti lze objednat také boční airbag, protože až 45 % všech smrtelných úrazů při nehodách nákladních vozidel je způsobeno převrácením vozidla.

Díky řadě bezpečnostních prvků, vyhlášené spolehlivosti a nízké spotřebě si mohou být zákazníci společnosti Scania jisti, že je vozidla řady XT přepraví vždy včas, bezpečně a se ziskem!