Mercedes

Zdravé bydlení JRD nyní i k pronájmu

Byty v projektu Vital Kamýk budou k pronájmu prostřednictvím prémiové služby Ideální nájemce

V rámci aktuálně dokončovaného projektu Vital Kamýk došlo k předání 20 nájemních bytů. Byty převzala společnost UlovDomov.cz, která zajistí jejich pronájem prostřednictvím své prémiové služby Ideální nájemce. 

Rezidenční projekt Vital Kamýk nabízí celkem 97 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk. K pronájmu bude celkem 20 částečně zařízených bytů od interiérového studia Hanák Forum, které dodalo kvalitní kuchyně a vestavné skříně. K pronájmu bude 7 bytů s dispozicí 3+kk, 11 bytů s dispozicí 2+kk a 2 byty 1+kk. Součástí třípokojových bytů jsou kromě sklepů také garážová stání. Nájemníci 2 bytů v desátém poschodí budou mít navíc na patře přímý vstup na komunitní terasu, která je osázena zelení a zahradními prvky.

JRD se již více než 20 let specializuje na výstavbu nízkoenergetických bytových domů se zdravým vnitřním prostředím. Každý z bytů tak odpovídá standardům zdravého bydlení. Mezi ně patří zdravý a čerstvý vzduch, zdravé světlo a tepelný a akustický komfort. To vše doplňuje psychická pohoda, kterou podporuje dostatek zeleně či místa pro relaxaci a setkávání.  

Projekt Vital Kamýk byl navržen s ohledem na podporu zdravého a aktivního životní stylu. Areál bytového domu je tak doplněn o řadu prvků pro aktivní život, jako je například dětské hřiště, prostor s workoutovými prvky či myčka a servisní stanice pro cyklisty. Nedaleko se nachází les Kamýk či Modřanská rokle, které přímo vybízejí k procházkám, běhu nebo cyklistice. Čas budou moci obyvatelé trávit i na volnočasové střešní terase. Ta je určená k relaxaci a setkávání například při sousedském grilování.

Za architektonickým konceptem projektu Vital Kamýk stojí studio Podlipný Sladký architekti. To objekt citlivě začlenilo do původní zástavby. Nechybí zde zelená střecha s extenzivní zelení ani uliční parter doplněný stromy a okrasnými keři.