Komatsu potřebuju bagr

Společnost Zeppelin CZ připravuje centrální sklad pro distribuci náhradních dílů

Nedaleko obce Ostředek na 34. kilometru dálnice D1 vyrůstá nové logistické centrum Prologis Park Prague D1 Ostředek. Prvním potvrzeným nájemcem v tomto logistickém parku je Zeppelin CZ, který zde otevře centrální sklad pro distribuci náhradních dílů Cat pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko.

Společnost Zeppelin CZ má již padesát let trvající tradici v prodeji stavební
a zemní techniky renomovaného výrobce Caterpillar. Za tu dobu jsme se již mnohokrát přesvědčili, že pro bezproblémový chod strojů je naprosto klíčová rychlá a řádně prováděná údržba. Zeppelin CZ si zakládá na dodávkách běžných náhradních dílů do
24 hodin od objednání zákazníkem. Tím šetříme našim klientům čas i peníze a umožňujeme jim plnit zakázky ve stanovených termínech.

Dnes je v péči servisních středisek Zeppelin CZ na 6 000 kusů stavebních a zemních strojů Cat v České republice. Chceme dále rozvíjet služby pro naše zákazníky, aby dostávali náhradní díly vždy rychle a včas. Zavedli jsem možnost objednání dílu online na portále Parts.Cat.com a další zlepšení služeb si slibujeme právě i od nového centrálního skladu. Získána byla lokalita nedaleko Ostředku na kilometru 34 dálnice D1, tedy poloha pro logistiku naprosto ideální. 13. října 2021 se zde v rozestavěné hale logistického parku Prologis Park Prague D1 Ostředek odehrál slavnostní ceremoniál u prvního vztyčeného sloupu vznikajícího skladu.

Slavnosti se zúčastnili zástupci společností Prologis i Zeppelin CZ a také starosta obce Ostředek. „Jsem nesmírně rád, že jsme u vzniku největšího logistického centra
u dálnice D1, tady v Ostředku. Pevně věřím, že právě toto distribuční centrum nám pomůže lépe a rychleji zajišťovat dodávky náhradních dílů pro naše zákazníky v Čechách, na Slovensku i v Rakousku,“ řekl při slavnosti Stanislav Chládek, generální ředitel Zeppelin CZ.

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice s ročním obratem čtyř miliard korun. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení – Půjčovna strojů Zeppelin CZ má pobočky na čtrnácti místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje Zeppelin CZ zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Více informací na www.zeppelin.cz

O koncernu Zeppelin

Koncern Zeppelin nabízí řešení ve stavebnictví, v oblasti pohonných a energetických systémů, v inženýrské činnosti a investiční výstavbě a působí ve více než 220 pobočkách ve 38 zemích. Téměř 10 000 zaměstnanců koncernu pracuje v holdingu v šesti strategických obchodních jednotkách: Stavební stroje Central Europe, Stavební stroje Nordics, Stavební stroje Eurasia (prodej a servis stavebních, důlních a zemědělských strojů), Půjčovna strojů (pronájmy a projektová řešení pro stavebnictví a průmysl), Energetické systémy (pohonné a energetické systémy), Průmyslové systémy (inženýrská činnost a investiční výstavba) a Zeppelin Digit
(IT a digitalizace). V roce 2018 hospodařil koncern s obratem 3,3 miliardy eur.
Společnost Zeppelin GmbH je holdingem se sídlem ve Friedrichshafenu a centrálou
v Garchingu u Mnichova. Koncern Zeppelin je nadační společností. Jeho kořeny
sahají k založení nadace Zeppelin hrabětem Ferdinandem von Zeppelin v roce 1908. Nadace Zeppelin dnes spravuje i výrobce vzducholodí, společnost Luftschiffbau Zeppelin GmbH.

Více informací na zeppelin.com