Cime 3 kvartal 2024

Otrokovický Unihal udává trendy na trhu montovaných hal

Na trhu působí teprve od roku 2014. Od té doby však dokázala firma Unihal s.r.o. vybudovat v Česku na 200 montovaných hal z ocelových konstrukcí, které v sobě snoubí ekonomickou výhodnost provozu a dlouhou životnost. Otrokovická společnost se v oboru velmi rychle etablovala a nyní v něm patří mezi vyhledávané specialisty.


Firma Unihal nabízí realizaci výrobních hal, prodejních hal, skladových hal, administrativních hal, sportovních hal, potravinářských hal a také autosalonů za příznivé ceny při použití nejkvalitnějších materiálů. Díky vlastní výrobě, montáži a pečlivé dílenské přípravě ručí za efektivitu pracovních postupů.


Zákazníkům dodává haly na míru. Ke každé zakázce přistupuje individuálně a navrhuje nejlepší řešení splňující potřeby a přání zákazníka s přihlédnutím na maximální estetický dojem montované haly. Tak pak může plnit nejen roli zázemí, ale také reklamního poutače, nebo evokovat náplň podnikání.
Otrokovická společnost umí vyjít vstříc i speciálním požadavkům svých zákazníků, kteří se chtějí odlišit od unifikovaného vzhledu hal a snaží se vybočit ze standardu okolní zástavby. Při výběru provedení a barevnosti vnějšího pláště není investor v současné době prakticky omezený.
Za moderní designový autosalon, který navrhla a postavila pro automobilku Seat poblíž dálnice D1 v Průhonicích, získala firma Unihal ocenění Stavba roku Zlínského kraje za rok 2016. Výrobní halu pro společnost TK stavby v Praze opláštila sendvičovým panelem imitující cihlu, střechu pak s panelem v podobě střešních tašek.


Problémem nejsou ani funkční speciality. Pro vinařství Ludwig vyrobila halu splňující veškerá přísné hygienické normy a odolávající korozi v agresivním prostředí. Hala v Žernovicích skladuje ovoce a zeleninu s pomocí unikátní technologie ULO při stabilní teplotě 1 °C a nízké hladině kyslíku a oxidu uhličitého. Unihal také rychle zareagoval na nebývalý rozmach automyček.


Na svých webových stránkách www.unihal.cz nabízí firma zákazníkům volně přístupný konfigurátor hal. Díky němu získají investoři lepší představu o plánované montované hale. Po zadání potřebných údajů dostane potenciální stavebník velmi přesné informace o dané hale, samotný návrh je pak pro jeho potřeby předběžně vizualizován. Po upřesnění zakázky pak probíhají osobní jednání.


Pro investory, kteří nemají zvláštní požadavky, spustila společnost Unihal vůbec první e-shop montovaných hal v České republice. V nabídce je momentálně 15 typizovaných hal s podrobných technickým popisem, bohatou fotogalerií a orientační cenou. Největší předností e-shopu je okamžité dodání projekčních prací, na které se jinak čeká přibližně 20 pracovních dnů.

Kontakt

UNIHAL S.R.O.
Třída T. Bati 1766
765 02 Otrokovice
Tel.: +420 702 107 804
Email: poptavky@unihal.cz

Web: www.unihal.cz

Univerzální montované haly Unihal

Zhlédněte video