husqvarna

Čtvrtstoletí výroby a dodávek špičkových průmyslových podlah

Text: Ing. Marcel Pavlík, Ing. Jiří Dumbrovský, TECHFLOOR s.r.o., foto: Petr Prchal, TECHFLOOR s.r.o.

TECHFLOOR s.r.o. je přední společností na trhu stavební výroby specializované pro průmyslové betonové, epoxidové, polyuretanové a akrylátové podlahy, která vznikla jako samostatný právní subjekt v roce 1996. Již v roce 2001 jsme vybavili naši halu nejmodernějšími technologiemi včetně investic do zařízení laboratoří, zahájili jsme produkci vlastní stavební chemie a vybudovali jsme kontrolní místo pro systém řízení kvality. Toto centrum je nezbytnou součástí procesů dodržování vysokých standardů jakosti a neustálého vývoje našich produktů, které nám pomáhají plnit náš cíl, kterým od prvopočátku bylo a je, patřit v evropském měřítku mezi nejvýznamnější firmy v oblasti realizací průmyslových podlah.

V průmyslových podlahách určujeme standard

Našim zákazníkům na stavbách v České republice a v dalších evropských zemích každoročně předáváme podlahy o celkové výměře přesahující 1 milion metrů čtverečních. TECHFLOOR s.r.o. plní podmínky systému řízení jakosti ISO 9001:2016 a systému řízení péče o životní prostředí ISO 14001:2016 v oblasti výroby a aplikace stavební chemie pro průmyslové podlahy. Environmentální prohlášení o bezespárých podlahových potěrech a stěrkách na bázi epoxidových, polyuretanových a akrylátových systémů je zařazeno do registru CENIA, české informační agentury životního prostředí.

Stovky našich zákazníků budují svůj byznys na pevných základech

Provádíme realizace betonáží nosných podlahových železobetonových desek či betonáží průmyslových podlah, včetně finálních povrchových úprav pomocí technologií vsypů. To vše s velmi vysokou užitnou hodnotou a produktivitou, kterých dosahujeme zejména používáním laserem řízených technologií, které jsou vhodné pro širokou škálu typů průmyslových objektů s různými kombinacemi parametrů zatížení. 

Spolehlivost a 100% profesionalitu naší práce dokazuje i dlouhodobá spolupráce s významnými stavebními a developerskými společnostmi, jako jsou ŠKODA AUTO a.s., CTP Invest, spol. s r.o., GOLDBECK Bau s.r.o., GEMO OLOMOUC, spol. s r.o., STRABAG a.s., Skanska CZ a.s., VGP - industriální stavby, Skanska CZ a.s., a další.

Inovativní povrchové úpravy povrchu podlah

Systémy Acrile® a Epotec® nabízí špičkové technologie zušlechtění povrchu průmyslových podlah s mimořádnou produktivitou pokládky. Vynikající odolnost a trvanlivost, skvělá estetická úroveň a ohleduplnost k životnímu prostředí řadí naše akrylátové systémy, epoxidové a polyuretanové stěrky či penetrační a uzavírací nátěry k nejlepším produktům na trhu.  

Broušení a leštění betonu - prvek optimalizace nákladů po dobu životnosti

Úprava stávajících i nových betonových povrchů technologií broušení za použití brusných strojů, diamantových nástrojů a aplikací speciálních přípravků, dodává betonové podlaze ztracený lesk a několikanásobně zvyšuje její odolnost vůči mechanickému i chemickému opotřebení. Ať už se jedná o olejové skvrny, škrábance či stopy po pneumatikách, umíme povrch ochránit vůči škodlivým vlivům a prodloužit tak jeho životnost. Výsledkem našich úprav je výrazně čistší pracovní prostředí s fantasticky jednoduchou údržbou a vysokou funkční i estetickou přidanou hodnotou.

Podlahová technologie dle Vašich potřeb

Ke každému zadání a ke každé poptávce přistupují naši lidé individuálně a s nejvyšší mírou odpovědnosti. Náš tým tvoří zkušení profesionálové s individuálním a kreativním přístupem. Výsledkem jejich práce je originální řešení průmyslové podlahy odpovídající neopakovatelnému a specifickému zadání každého projektu

Těšíme se na spolupráci.

www.techfloor.cz

www.brouseni-betonu.cz