Cime 2 kvartál 2024

Společnost B2 Assets nově zajišťuje kompletní technický servis hotelu Four Seasons

Společnost B2 Assets rozšířila své klientské portfolio o spolupráci s kanadským hotelovým řetězcem Four Seasons Hotels and Resorts, pro který nově zajišťuje veškerou údržbu technologické části hotelu v centru Prahy. Všechny rekonstrukce a údržbové práce přitom B2 Assets z pozice facility managera řídí tak, aby co nejméně zasáhla do jeho běžného provozu. Hotel se pyšní nejvyšší pětihvězdičkovou klasifikací, důrazně proto dbá na vysokou kvalitu služeb a maximální pohodlí hostů.

Spolupráce B2 Assets s pražským hotelem Four Seasons oficiálně odstartovala 1. dubna letošního roku, kdy začalo přebírání projektu. Služby zahrnují komplexní údržbu systémů měření a regulace, konkrétně chlazení, vzduchotechniky, topení; dále protipožárního zařízení a také technologií zabezpečujících hotel proti povodním.

„Hotel je zařízení, které funguje na rozdíl od kancelářských budov 24 hodin 7 dní v týdnu. Takže zde není několikahodinový prostor k opravám. Vše je třeba zajistit v běžném provozu, ale aniž bychom rušili hosty. Komplikované hlučné práce a opravy, například s odstávkou energií, musíme důkladně plánovat s ohledem na program a využitou kapacitu hotelu,“ říká Václav Bartoš, jednatel společnosti B2 Assets.

To vše pod taktovkou property managera Stanislava Holého, který svou kompetenci již v minulosti několikrát prokázal, když asistoval při otevírání hotelů Four Seasons v zahraničí. Ze zkušenosti ví, že každý hotel je unikátní, takže technikům může trvat řadu měsíců, než se s jeho technickým zařízením a veškerými technologiemi důkladně seznámí.