Komatsu potřebuju Bagr

ŘSD opraví v Olomouckém kraji několik úseků silnic 1. třídy i dálnice

Olomouc 7. září (ČTK) - Provoz na několika frekventovaných silnicích 1. třídy i na dvou místech dálnice D35 v Olomouckém kraji zkomplikují v září a říjnu plánované opravy asfaltového povrchu vozovky. Oprava vždy zabere zhruba týden. Většinou mohou řidiči počítat s opatrným obousměrným průjezdem kolem pracoviště, sdělil dnes ČTK Miroslav Mazal z olomoucké pobočky Ředitelství silnic a dálnic.

Dělníci v září a říjnu odstraní nerovnosti na silnici první třídy v Horní Loděnici na Olomoucku, silniční spojnici mezi Olomoucí a Šternberkem a také opraví vozovku v ulicích Chválkovická a Hodolanská v Olomouci, kde bude opraven i kruhový objezd u Globusu a příjezd od Přerova. Na seznamu podzimních oprav je dálnice D35, rekonstruovány tam budou dálniční rampy u Mladče na Olomoucku a poblíž Mohelnice na Šumpersku.

"Práce potrvají přibližně týden díky předem danému postupu. Provoz bude upraven na nezbytně nutnou dobu. U opravy mohelnické rampy bude potřeba stanovit objízdnou trasu ve směru od Šumperka na Hradec Králové přes sjezd do Loštic," uvedl Mazal.