Cime 2 kvartál 2024

Realitní etika v praxi: Autentický pohled moderního makléře v knize Realitní fair play

V online nakladatelství Pointa právě vychází kniha s názvem Realitní fair play s podtitulem aneb Ze života moderního makléře. Autorem knihy je realitní makléř Tomáš Surovec, který pomocí autentického vyprávění ukazuje na příkladech z praxe, jak a proč prodávat nemovitosti z dlouhodobého hlediska férově a lidsky. Jeho cílem bylo vytvořit autentickou studnici informací a inspirace nejen lidem zvažujícím prodej nemovitosti, ale i všem, kdo se chystají podnikat a vydělávat peníze po vlastní ose, ať už přímo v realitách nebo i v jiných oborech. Knižní novinku Realitní fair play a spoustu dalších titulů je možné objednat na e-shopu Pointy a ve všech tradičních knihkupectvích nebo na e-shopech.

Realitní fair play

Autor: Tomáš Surovec

Žánr: podnikání

Počet stran: 104

Rozměry: 145 x 205 mm

Vazba: vázaná s laminovaným potahem

ISBN: 978-80-7691-181-9

Datum vydání: 28. 8. 2023

Cena: 249 Kč

Pointa.cz | Realitní fair play

Anotace

Vlastníte nemovitost a chcete ji co nejdříve prodat za nejvyšší možnou cenu? Zajímá vás, jak si bez starostí obstarat bydlení podle svých představ? Anebo přemýšlíte nad kariérou v realitách? Ponořte se do světa prodeje nemovitostí prostřednictvím autentického vyprávění moderního makléře! Jak poznat profesionála s přidanou hodnotou a jak se jím ve vysoce konkurenčním prostředí stát? Co rozhoduje o tom, za jak dlouho a za kolik se dům, byt nebo pozemek prodá? Odhalíme společně nejčastější podvodné praktiky. Zároveň si na mnoha příkladech z praxe ukážeme, jak reality prodávat férově a lidsky. Vyřešíme i věčné dilema, zda je v současné době lepší prodat nemovitost bez realitky nebo s realitní kanceláří.

O autorovi

Již 8 let působí na realitním trhu jako makléř. Je nadšeným sportovcem a více než 13 let se aktivně věnuje také činnosti fotbalového rozhodčího. Nad názvem své knižní prvotiny, který zároveň úzce koresponduje s její ústřední myšlenkou, tak nemusel přemýšlet dlouho. Kniha REALITNÍ FAIR PLAY vznikala postupně. Nejprve to měla být krátká příručka o tom, jak se vyvarovat nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti. Poté se přes menší e-book vyvinula až v plnohodnotný titul sloužící coby autentická studnice informací a inspirace nejen lidem zvažujícím prodej nemovitosti, ale i všem, kdo se chystají podnikat a vydělávat peníze po vlastní ose, ať už přímo v realitách nebo i v jiných oborech. V blízké budoucnosti plánuje napsat ještě knihu, která by se stala nástrojem ke zvýšení finanční gramotnosti široké veřejnosti a která by lidem pomohla s investováním do nemovitostí či vytvořením pasivního příjmu.