Komatsu potřebuju bagr

O brněnský logistický park Prologis se nově stará B2 Assets

Logistický park Prologis Park Brno má nového správce, který zajišťuje kompletní technickou správu, údržbu a úklid třech skladovacích budov a pozemku o rozloze 25,9 hektaru. V areálu situovaném v Syrovicích se nacházejí tři skladovací haly o celkové výměře 90 000 metrů čtverečních. Výhodné umístění v blízkosti rychlostní silnice D52 z parku činí strategické distribuční centrum pro domácí i mezinárodní logistické aktivity. Mezi nájemce patří například přepravní společnost DHL nebo e-shop Notino.

Společnost B2 Assets převzala správu moderních a ekologicky vyspělých budov od předchozího poskytovatele služeb facility managementu. „Při předávce areálu od předchozího správce logistického parku prošli naši technici pečlivě celý areál a rychle vyřešili všechny havarijní situace. Kromě nápravy zaběhnutého provozu hledáme nové cesty, jak funkčně provozovat celý areál k větší spokojenosti všech zúčastněných stran,“ přiblížil Václav Bartoš, jednatel společnosti B2 Assets a doplnil:„Naší nespornou výhodou je, že máme k dispozici hned několik revizních techniků, kteří v případě potřeby jednají v rámci hodin. To se týká všech důležitých technických sítí budovy. Od elektřiny, vody, vzduchotechniky až po protipožární ochranu. Specifikem tohoto parku je, že sklad s vysoce hořlavou kosmetikou a parfémy vyžaduje posílenou protipožární ochranu.“

Prologis je evropský lídr v oblasti pronájmu logistických nemovitostí, v České republice působí přes 20 let. Na tuzemském trhu vlastní a spravuje 12 logistických parků a klientům nabízí 1 300 000 m2 skladovacích ploch v 72 budovách. Areály, které buduje a následně pronajímá, koncipuje s důrazem na udržitelnost a moderní technologie. Samozřejmostí brněnského parku je retenční nádrž na vodu a dobíjecí stanice pro elektromobily. Logistický park je dobře dostupný pěšky i na kole. Zaměstnanci mají možnost přijet po pohodlné cyklostezce až do práce a zaparkovat kolo pod přístřešek.