Komatsu potřebuju Bagr

MILWAUKEE® přináší revoluci v tradičním ručním broušení

Společnost Milwaukee Tool pokračuje v revoluci tesařského a stavebního průmyslu novými řešeními. Nová subkompaktní bodová vibrační bruska M12 FUEL™ nabízí profesionálním řemeslníkům prostředky pro přípravu a instalaci materiálu na staveništi.

SUBKOMPAKTNÍ BODOVÁ VIBRAČNÍ BRUSKA M12 FUEL™ JE DÍKY RYCHLEJŠÍMU BROUŠENÍ DETAILŮ, KTERÉ ZANECHÁVÁ POVRCHOVOU ÚPRAVU V Saténové KVALITĚ, A LEPŠÍMU PŘÍSTUPU DO ÚZKÝCH ROHŮ A KONTUR OPTIMALIZOVÁNA PRO BROUŠENÍ I NA MÍSTECH, KTERÁ SE TRADIČNĚ PROVÁDĚJÍ RUČNĚ.

Subkompaktní bodová vibrační bruska M12 FUEL™ poskytuje výkon, který umožňuje odstraňovat materiál až 2× rychleji než tradiční ruční brusná řešení na trhu. Její orbitální brusný pohyb s přesnou rychlostí zabraňuje vzniku škrábanců a rýh a zanechává povrchovou úpravu připravenou na moření. Kompaktní bruska na detaily s pětiúhelníkovou podložkou umožňuje nekompromisní přístupnost do rohů a pěnová podložka, která je součástí balení, optimalizuje nástroj pro profily a kontury, čímž zvyšuje přesnost odstraňování materiálu.

Bruska je navíc vybavena LED osvětlením pro lepší viditelnost, spouštěčem s proměnlivou rychlostí a čtyřmi různými režimy rychlosti, které umožňují nastavit tu správnou pro různé typy materiálů. Subkompaktní Bodová bruska M12 FUEL™ byla vybavena tlačítkem lock-on pro větší pohodlí při delší práci, její kompaktní rozměry umožňují efektivní zavěšení na opasek s nářadím. Subkompaktní bodová bruska M12 FUEL™ je vybavena suchým zipem, který uživateli umožňují rychlou změnu mezi různými typy zrnitosti.

Společnost Milwaukee Tool současně představuje nové síťové brusné papíry, které jsou kompatibilní exkluzivně se subkompaktní bodovou bruskou M12 FUEL™. Síťové brusné papíry Milwaukee jsou navrženy se síťovinou POWERGRID™ odolnou proti roztržení a odolným nylonovým podkladem pro maximální odolnost proti ostrým hranám a rohům. Tyto papíry vydrží až 12x déle než standardní brusné papíry a jsou potaženy ostrými řeznými zrny pro rychlejší odstranění materiálu a bezchybný povrch. Standardní brusné papíry jsou náchylné k zanášení, avšak otevřená vazba brusných papírů Milwaukee Mesh umožňuje uživatelům je vyklepat, vysát, vyfoukat nebo opláchnout, což zabraňuje hromadění materiálu po opakovaném použití a také delší životnost.

Nová subkompaktní bodová vibrační bruska M12 FUEL™ se připojuje k akumulátorovému systému M12™, největšímu subkompaktnímu systému na trhu, který se zaměřuje na špičkovou odolnost a výkon v těch nejtěsnějších prostorách. V současné době se systém M12™ skládá z více než 100 řešení.

*Elektrické nářadí M12 FUEL™ jeextrémně výkonné akumulátorové elektrické nářadí navržené, zkonstruované a vyrobené tak, aby poskytovalo bezkonkurenční produktivitu. Společnost Milwaukee potvrzuje své přední postavení v oboru a integruje tři základní technologie do jediného balíčku: nejmodernější bezuhlíkový motor POWERSTATE™, technologie akumulátoru REDLITHIUM™ a exkluzivní inteligentní systém REDLINK PLUS™. M12 FUEL™ přináší do rukou profesionálního řemeslníka nedostižnou odolnost, dobu chodu i výkonnost.

Specifikace

M12 FUEL™ Subkompaktní bodová vibrační bruska

 • Typ akumulátoru: Lithium-ion
 • Akumulátorový systém: M12 FUEL™
 • Rozměr brusné desky: 88.8 mm x 63.5 mm
 • Průměr oscilačního pohybu: 1.5 mm
 • LED osvětlení pracovní plochy
 • Lock-On Tlačítko
 • Čtyři režimy rychlosti
 • Max otáček/min.: 14,000
 • Vibrace při jemném broušení: 4.3 m/s²
 • Hmotnost včetně akumulátoru: 0.8 kg

Balení obsahuje: (1) M12 FUEL™ Subkompaktní bodovou vibrační brusku, (1) M12 B4 akumulátor (1) M12 B2 akumulátor (1) C12 C nabíječku and (1) HD Box

Příslušenství

 • Síťovaný brusný papír Milwaukee se zrnitostí 80–12 ks + bezpečnostní podložka
 • Síťovaný brusný papír Milwaukee se zrnitostí 120–12 ks + bezpečnostní podložka
 • Síťovaný brusný papír Milwaukee se zrnitostí 180–12 ks + bezpečnostní podložka
 • Síťovaný brusný papír Milwaukee se zrnitostí 220–12 ks + bezpečnostní podložka
 • Síťovaný brusný papír Milwaukee se zrnitostí 320–12 ks + bezpečnostní podložka
 • Síťovaný brusný papír Milwaukee se zrnitostí 400–12 ks + bezpečnostní podložka
 • Brusná podložka

Pro více informací o subkompaktní bodové vibrační brusce M12 FUEL™, videa či vyhledání nejbližší prodejny navštivte www.milwaukeetool.eu.