husqvarna

MILWAUKEE® Přichází s revolučním sponkovacím řešením

Sponkovačka M18 FUEL™ je 6krát rychlejší než zatloukání kladivem

Společnost Milwaukee Tool usnadňuje proces instalace měděných drátů a oplocení uvedením na trh své M18 FUEL™ sponkovačky na oplocení a pozinkovaných spon velikosti 9

Využití sponkovačky na oplocení umožňuje vyšší produktivitu, snadnější nastřlelování a celodenní provoz na JEDEN AKUMULÁTOR

Sponkovačky Milwaukee jsou designované tak, aby usnadnily namáhavou práci při zatloukání hřebíků a sponkování. Snížení pracnosti pomocí akumulátorové hřebíkovací a sponkovací technologie tak zvyšuje efektivitu vykonané práce.

Mnoho lidí se při instalaci měděného drátu na dřevěný sloup nebo drátěné oplocení na statku uchyluje při zatloukání sponek k použití kladiva.  Ruční zatloukání spon velikosti 9 je náročné nejen časově, ale i fyzicky. Díky pokrokům v oblasti akumulátorové technologie hřebíkování a sponkování je však možné proces zjednodušit a poskytnout řešení, které nebude vyžadovat intenzivní fyzickou práci a ve výsledku zvýší i produktivitu uživatele.

Sponkovačka na oplocení M18 FUEL™ je navržena tak, aby umožnila řemeslníkům sponkovat až 6krát rychleji než při zatloukání kladivem. Sponkovačka poháněná akumulátorem zjednodušuje obouruční zatloukání spon na jednoruční práci s větší manévrovatelností a menší námahou než při opakovaném zatloukání. Ve spojení s akumulátorem M18 REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT™ 3,0 Ah dokáže sponkovačka na jedno nabití nastřelit až 600 spon, čímž se zkrátí čas strávený na zatloukání. Je také vybavena sekundárním manuálním zámkem spouště, který zabraňuje chybným nástřelům. Kromě toho je tato sponkovačka na ploty vybavena nejmodernějším dusíkovým pružinovým mechanismem MILWAUKEE®, který zajišťuje optimální výkon potřebný pro zarážení spon do nejtvrdších materiálů užitkových a plotových sloupků.

MILWAUKEE® také představuje nové pozinkované spony velikosti 9 v délkách 40, 45 a 50 mm, které jsou kompatibilní pouze se sponkovačkou na oplocení M18 FUEL™. Ostnaté pozinované rozbíhavé nožičky sponek zajišťují vynikající držení materiálu v průběhu času a konstrukce s diamantovou korunkou umožňuje použití drátů větších rozměrů a malých plastových výlisků. Spony velikosti 9 jsou galvanizované zinkem a hliníkem a mají tak zvýšenou odolnost proti korozi.

Společnost Milwaukee Tool se snaží zvyšovat produktivitu poskytováním řešení zaměřených na výkon řemeslníků, aby mohli vykonávat celodenní práci na jeden akumulátorový systém. Nová sponkovačka na ploty M18 FUEL™ je plně kompatibilní s celou řadou M18™ a je skutečným důkazem zaměření společnosti MILWAUKEE® na investice do převratných technologií, které uživatelům přinášejí skutečně průlomová řešení.

*M18 FUEL™ je navržen pro nejnáročnější řemeslníky na světě. Všechny výrobky M18 FUEL™ jsou vybaveny třemi exkluzivními inovacemi MILWAUKEE® - bezuhlíkovým motorem POWERSTATE™, akumulátorem REDLITHIUM™ a inteligentním hardwarem a softwarem REDLINK PLUS™ - které poskytují vynikající výkon, dobu provozu a odolnost při práci. Jednoduše řečeno, nářadí M18 FUEL™ je nejvýkonnější 18 V akumulátorové nářadí ve své třídě.

Specifikace

M18 FUEL™ Sponkovačka na oplocení (M18 FFUS-302C)

 • Je určena pro spony MILWAUKEE® velikosti 9 od 40 mm do 50 mm (prodávají se samostatně)
 • Pracovní LED světlo
 • Oboustranná spona na opasek
 • Rychlý přístup k zásobníku pro snadné odstranění vzpříčených sponek
 • Rychlé a snadné nastavení hloubky bez nástrojů
 • Zámek Dry-Fire zastaví nastřelování, když v zásobníku nezůstanou žádné sponky
 • Sekundární mechanický spínač blokování spouště
 • Značení indikátoru hloubky
 • Vynikající viditelnost umožňuje rychlé a přesné umístění každé sponky
 • Velikost 9
 • Kapacita zásobníků: 45 
 • Váha s akumulátorem M18 HB3: 5.0KG 

Balení obsahuje: (1) M18 FUEL Sponkovačka na oplocení, (2) Akumulátory M18 FUEL REDLITHIUMHIGH OUTPUT 3.0Ah, (1) Nabíječka FC M12- M18, Kufr

MILWAUKEE® Pozinkované Spony Velikosti 9 

 • Dostupné ve třech délkách:  
 • 40 mm - 4932480358
 • 45 mm - 4932480359
 • 50 mm - - 4932480360
 • Kompatibilní JEN se M18 FUEL Sponkovačkou na oplocení 

Chcete-li se dozvědět více o Sponkovačce na oplocení M18 FUEL™, podívat se na video sponkovačky v akci nebo najít nejbližší prodejnu, navštivte

www.milwaukeetool.cz

MILWAUKEE® QUALITY

Kvalita je naší nejvyšší prioritou. Počínaje pochopením potřeb profesionálních uživatelů elektrického nářadí je kvalita utvářena prostřednictvím návrhu špičkových výrobků, komponentů a procesů a rozšiřována používáním vysoce kvalitních materiálů, spotřebního materiálu a přísným testováním ve firmě i v terénu.

Tento proces je završen dodávkou výkonného elektrického nářadí a příslušenství, které profesionální uživatelé potřebují a vyžadují. Kvalita buduje pověst společnosti Milwaukee Tool již od roku 1924 a je i nadále hnací silou jejího růstu.