Cime 2 kvartál 2024

Město Rožnov pod Radhoštěm nabízí k prodeji devět bytů v bytovém domě

Rožnov pod Radhoštěm (Vsetínsko) (ČTK) - Město Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku nabízí k prodeji devět bytů v bytovém domě v Lesní ulici. Byty jsou velikosti 1 plus 0, případně 2 plus 0. Prodej se uskuteční obálkovou metodou, uspěje zájemce, který předloží nejvyšší nabídkovou cenu. Nabídky mohou lidé podávat do 31. července do 16:00 hodin, sdělila dnes ČTK mluvčí rožnovské radnice Petra Graclíková.

U každého bytu je specifikována minimální nabídková cena, která se pohybuje v rozmezí 820.000 korun až 2,45 milionu korun. Jde o šest bytů menších dispozic a o tři byty větších dispozic. "Zájemcem však může být pouze fyzická osoba a jeden zájemce je oprávněn podat pouze jednu nabídku. V případě, že by zájemce či zájemci podali více nabídek, případně jedna osoba figurovala ve více nabídkách, budou všechny tyto nabídky vyřazeny," uvedla mluvčí.

Nabídky mohou zájemci zasílat písemně na adresu městského úřadu, případně je mohou doručit osobně. Budou také prohlídky bytů, které se uskuteční ve dvou termínech, a to 17. července a 19. července, vždy od 14:00 do 17:00.

"Město má zájem nabídnout zájemcům byty, které jsou doposud v našem vlastnictví, a to formou tzv. obálkové metody. V další fázi pak nabídneme další byty k odkoupení stávajícím nájemcům," doplnil místostarosta Tomáš Gross (za KDU-ČSL). V Rožnově pod Radhoštěm žije přes 16.000 lidí.