Cime 2 kvartál 2024

KORADO spustilo nový web zaměřený také na koncové zákazníky

Přední český výrobce otopných těles – společnost KORADO spustilo nový web. Kromě technických dat, která jsou důležitá pro odborníky je na webu i inspirace pro nákup klasických i designových otopných těles, konvektorů či větracích jednotek, ale také kontakt na prodejce. „Původní web byl pojatý technicky se zaměřením především na B2B a odborníky – důkladnou analýzou jsme ovšem zjistili, že i pro ně je mnohdy orientace složitá. V rámci modernizace webu tedy došlo ke zjednodušení cesty k informacím, a to nejen pro odborníky, ale také pro koncové zákazníky,“ vysvětluje Milena Daňková ze společnosti KORADO. Cílem změny webu bylo maximálně zjednodušit doposud složitou navigaci, zvýšit organickou návštěvnost a zlepšit zákaznickou zkušenost. Osvědčené a hojně využívané funkcionality byly zachovány, a navíc přibyly další, které se v rámci výzkumu ukázaly jako přínosné pro všechny cílové skupiny.

Nový průvodce výběrem produktu

Novinkou na webu je přehledný průvodce, který laikům i odborníkům pomůže při jednotlivých krocích výběru. Zákazníci se také mohou inspirovat hotovými realizacemi obývacích a dětských pokojů, ložnic, kuchyní, koupelen i kanceláří.

Nový web pro společnost KORADO vytvořila digitální agentura BlueGhost.

O společnosti KORADO

Společnost KORADO se řadí k předním světovým výrobcům otopných ocelových těles. Během více než padesátileté historie společnosti se o kvalitě produktu přesvědčilo více než třicet milionů spokojených zákazníků po celém světě. Hlavní filozofií společnosti je nabídnutí kompletního systémového řešení pro vytápění.

Do hlavního výrobního programu společnosti KORADO patří desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX, designová otopná tělesa KORATHERM, lokální a centrální větrací jednotky a kompletní sortiment konvektorů. Více na www.korado.cz.