Cime 2 kvartál 2024

Pozvánka DIGITALIZACE VE STAVEBNICTVÍ II. 27.4.2021 Ministerstvo pro místní rozvoj

ve spolupráci s představiteli vlády, klíčovými veřejnými investory a lídry nejvýznamnějších stavebních a projektových společností bychom Vás rádi pozvali na celonárodní konferenci - Digitalizace ve stavebnictví II. , která se uskuteční dne 27.4. 2021 od 13:00. Vysílat budeme živě z Ministerstva pro místní rozvoj.

Této diskuse se zúčastní ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová a ministr průmyslu a obchodu a ministr dopravy Karel Havlíček.

K debatě se také připojí ředitelé klíčových investorských organizací jako například ředitel Státního fondu dopravní infrastruktury Zbyněk Hořelica, generální ředitel Ředitelství silnic a dálnic Radek Mátl nebo generální ředitel Správy železnic Jiří Svoboda.

Velká diskuse panelistů s veřejnými investory z celé České republiky bude rozdělena do dvou panelů. V prvním panelu budou prezentovány nejnovější připravované legislativní změny pro stavebnictví. Dále se diskuse bude věnovat probíhajícím legislativním krokům a novým požadavkům na veřejné investory v oblasti digitalizace stavebních procesů.

Druhý panel bude zaměřen na diskusi a sdílení zkušeností největších společností z již realizovaných projektů a rovněž na poskytnutí tipů zástupcům dalších veřejných investorů při startování projektů v jejich organizacích. 

Pozvánku s kompletním programem najdete přílohou. Budeme rádi, pokud se v případě Vašeho zájmu registrujete ke sledování konference krátkou zprávou na email konference@ceec.eu  Účast je zdarma. Instrukce k připojení k online streamu Vám budou zaslány ihned po zajištění technických záležitostí.

Budeme se na Vás těšit.

Ing. Michal Vacek

Ředitel společnosti

CEEC Research s.r.o.

michal.vacek@ceec.eu

+420 776 023 170

www.ceec.eu

https://twitter.com/CeecResearch