Cime 2 kvartál 2024

Dostupné malé sklady? Vyzkoušejte skladovací kontejnery

Problémy, kam uložit věci při stěhování nebo spíše vyklízení bytu řeší mnoho lidí. Na stejný problém pak mohou narazit i malé obchody a kanceláře, které nemají místo pro uložení svých skladových zásob a položek. Co s tím potom udělat?

Proč zrovna kontejnery?

Skladovací kontejnery jsou skvělá věc. Jejich bezpečnost je ověřená už mnoho let, kdy se využívají v námořní dopravě pro přepravu zboží z jakkoliv vzdálené země. Díky tomu jsou vyrobeny z antikorozní oceli, která je odolná vůči špatnému počasí. Kontejnery jsou navíc pevné, a tak pro uložené zboží nebo nábytek představují skvělé bezpečné místo.

Řešení pro malé i větší skladování

Ve firmě Sklady Staněk nabízejí dva typy skladovacích kontejnerů. Jeden menší, druhý větší. Do menšího skvěle uspořádáte množství věcí, jako byste vystěhovali byt 1+kk.
Do většího pak dostanete tolik věcí, jako byste vyklízeli dvě plně naložené dodávky. Stejně tak vám bude zajištěn obalový materiál, abyste si své cennosti nebo zboží více zabezpečili. Pokud budete mít hodně věcí a žádný odvoz nebo se vám nenaskytne žádná pomoc se stěhováním, firma vám naskytne své pracovníky s kompletním vybavením, kteří rádi přiloží ruku k dílu a se stěhováním a následným uložením věcí do kontejneru vám pomohou. Navíc ke svým pronajatým kontejnerům budete mít přístup kdykoliv budete potřebovat, a to klidně i v noci.

Skladování bez úvazků

Kontejnery si můžete pronajmout od jednoho měsíce až po dobu neurčitou, dokud se vám kontejner bude hodit. Pokud byste tedy měli zájem, staří vyplnit rezervační formulář, zavolat nebo napsat email. Svůj úložný kontejner si před pronajmutím budete moci i prohlédnout, a jestli budete mít dodatečné otázky, zcela jistě vám je na schůzce zaměstnanci zodpoví. Od chvíle, kdy si kontejner pronajmete, jej budete moc využívat dle vašich potřeb. Váš majetek bude pak chráněn nejen bezpečnostním systémem, ale také hlídačem a vaším zámkem, který na kontejner umístíte.