husqvarna

Developer Logicor otevřel první pobočku v Česku, manažerem je Pavel Rufer

Praha 9. června (ČTK) - Developerská firma Logicor, která vlastní a provozuje logistické areály v Evropě, otevřela v Praze svou první pobočku v Česku. Hlavním manažerem pro správu aktiv a výstavbu Logicor v České republice, který bude pražskou pobočku řídit, je Pavel Rufert (34). Firma Logicor to dnes ČTK sdělila v tiskové zprávě.

Rufert bude odpovědný za posílení tržního podílu společnosti a zajišťování nových nájemníků. Dále bude mít na starosti dohled nad kupováním pozemků a výstavbu nových projektů na podporu dalšího rozšiřování portfolia spravovaných nemovitostí a pracovního týmu. Rufert má více než deset let zkušeností v průmyslovém a komerčním sektoru. Přichází z developerské společnosti P3, kde působil jako manažer pro pronájmy. Předtím pracoval šest let pracoval jako konzultant pro realitní poradenskou společnost JLL Czech republic.

Logicor má svá sídla v Londýně a Lucemburku. Ke konci loňského roku v Evropě firma vlastnila 606 nemovitostí s pronajímatelnou plochou 13,6 milionu metrů čtverečních. V Česku provozuje logistické areály od roku 2014. V současné době zde spravuje asi 64.000 metrů čtverečních.