Komatsu potřebuju Bagr

DEVELON otevírá nové evropské školicí centrum ve Francii

Společnost Develon, dříve Doosan Construction Equipment, otevřela nové evropské školicí centrum. Nachází se v Allonnes (nedaleko Nantes) na západě Francie.

Smyslem nového školicího centra je mimo jiné nabídnout specializované podmínky pro doplnění a rozvoj znalostí a dovedností prodejců, servisních techniků a demonstrátorů společnosti tak, aby se zvýšila spokojenost a zkušenost zákazníků společnosti Develon na celém evropském trhu.

Nové centrum se nachází na snadno dostupném místě v blízkosti krásného zámeckého regionu v údolí řeky Loiry a poskytuje návštěvníkům atraktivní prostředí pro získání nových znalostí.  

Patrice Pesnot, vedoucí oddělení pro školení ze společnosti Develon v Evropě, uvedl: „Nové školicí centrum má účastníkům nabídnout prostředí, díky kterému se budou moci plně soustředit na produkty společnosti Develon, oprostit se od každodenní práce a zaměřit se výhradně na vzdělávací aktivity.“

Kampus se skládá z hlavní budovy a disponuj dalšími prostory, ve kterých školení probíhají. Kromě učeben jsou součástí zařízení také kanceláře, dílny pro školení servisu a celkem 3000 m2 venkovní plochy. Ta je věnována praktickému zkoušení strojů značky Develon i konkurence.  

Bezpečný prostor pro školení

Patrice Pesnot dodal: „Dalším aspektem školicího střediska je zajištění bezpečného prostředí s vynikajícími podmínkami pro školení v plně vybavených prostorách, které ukazují profesionalitu společnosti Develon a umožňují testování strojů jak v dílně, tak i v běžných podmínkách na venkovní předváděcí ploše.“   

„Nové školicí centrum Develon se zaměřuje na pomoc prodejcům a zaměstnancům při rozšiřování znalostí a dovedností všemi možnými způsoby, protože věříme, že osobní rozvoj je základem dalšího růstu jejich efektivity. Cílem nového školicího centra je výrazně zlepšit zkušenosti zákazníků společnosti Develon v celém evropském regionu.“

V novém školicím centru se odehrávají tyto aktivity:

  • Servisní školení pro prodejce
  • Produktová školení pro prodejce
  • Interní školení pro školitele (Train The Trainer), jehož cílem je rozšířit možnosti školení v regionu  
  • Rozvoj školení: včetně výukových videí a dalších nástrojů
  • Virtuální učebny  
  • V rámci budoucích akcí plánujeme propagaci společnosti Develon ve školách (ve Francii a EU).  

Pro více informací o stavebních strojích DEVELON navštivte https://eu.develon-ce.com/en/ nebo kontaktujte distributora pro ČR, společnost GARNEA a.s. na www.garnea-stavebni.cz.