Mercedes

Česká asociace franchisingu a Eduwin letos přichází s 3D prohlídkou. Přijďte navštívit virtuální motýlí stanek!

V průběhu posledních 22 let Česká asociace franchisingu (ČAF) aktivně podporovala rozvoj franchisingového podnikání v České republice. Letos, v rámci Konference Franchising fórum a ve spolupráci s firmou Eduwin, chtějí překvapit laickou i odbornou veřejnost inovativními a interaktivními online aktivitami.

Nový přístup k online akcím

Výstava franchisingu není jen další online událostí, ale klíčovou součástí konference, která se snaží poskytnout unikátní a realistický pohled na tento obor. Organizátoři se zaměřili na vytvoření interaktivního prostředí, které umožní  prozkoumat různé oblasti podnikání, získat detailní informace o jednotlivých franchisových konceptech a lépe porozumět tomu, co franchising obnáší. „Výstavní stánky jsme převedli do digitální podoby. Představí se zde téměř 50 konceptů či vystavovatelů formou stánku či prezentace v 3D podobě. Při přípravě expozic si dáváme záležet, abychom vystihli ducha konceptu a ukázali ho v nejlepším světle. Každá místnost je proto originál,“ sdílí Jiří Krajča, projektový manažer České asociace franchisingu. U každé expozice je možnost zanechat na sebe kontakt, dohodnout si schůzku, vyplnit anketu nebo se prokliknout na oficiální stránky vystavovatelů.

Podnikání trochu jinak

Flexibilita a schopnost rychle se přizpůsobit měnícím se trendům a potřebám zákazníků jsou v dnešním dynamickém prostředí nepostradatelné. Rozmanitost, jak v nabídce, tak v přístupu k podnikání, je klíčovým faktorem, který umožňuje firmám zůstat relevantními a konkurenceschopnými na trhu. Proto není překvapením, že na nedávné konferenci ČAF se objevil i neobvyklý prvek - motýlí stánek. Tento netradiční prvek symbolizuje dlouhodobé partnerství asociace se společností Papilonia. Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru nebo máte zájem o jakoukoliv oblast, každý účastník mohl najít něco, co ho zaujme a osloví.

Zaregistrujte se zdarma na Franchising fórum a Výstavu franchisingu a podívejte se sami! Využijte kód voucheru CAF2024 pro jednoduchou registraci na adrese www.franchisingforum.cz

Prozkoumejte virtuální svět franchisingu

Další výhodou online výstavy je i to, že doba konání akce není v podstatě omezená, proto kongres a výstava může trvat celý měsíc. „Do programu jsme zařadili přednášky a rozhovory s odborníky z franchisingu. Podnikatelé, kteří se v něm pohybují, představí franchisingové koncepty, zmíní jejich výhody, odlišnosti, vyjmenují důvody, proč je franchising tou správnou volbou, když chcete začít podnikat. Najdete tu i několik bonusových videí na témata, která vás jako podnikatele obohatí,“ říká Jiří Krajča, projektový manažer České asociace franchisingu. Bonusový program na Franchising fóru reprezentuje hra ve 3D prostředí Riskuj, která pobaví i prověří Vaše znalosti z oblasti franchisingu.

O ČESKÉ ASOCIACI FRANCHISINGU

Česká asociace franchisingu je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. Vznikla v roce 1993 a od té doby významně přispívá k propagaci a popularizaci franchisingu a neustálému rozvoji a kultivaci této formy podnikání v České republice. Členská základna ČAF se každým rokem rozrůstá o několik nových členů, ať už řádných, nebo přidružených. V současné době má 55 členů, mezi které patří jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy. Více na www.czech-franchise.cz.