husqvarna

CARACAL MACHINES podporuje podnikatele ve stavebnictví výhodným financováním. Koupit stroj SANY lze nyní s úrokem od 0 % p.a.

Na turbulentní situaci na trhu se stavebními stroji reaguje společnost CARACAL MACHINES, oficiální dealer strojů SANY pro Českou republiku, ojedinělou nabídkou financování nákupu nového stroje. Zájemci mohou nyní koupit techniku na dotovaný úvěr s úrokovou sazbou od 0% p.a.. Akce, připravená ve spolupráci s ČSOB Leasing a UniCredit Leasing CZ, má za cíl pomoci podnikatelům ve stavebnictví optimalizovat jejich cash flow. Vztahuje se na nákup kolových nakladačů a rýpadel včetně příslušenství a potrvá minimálně do konce letošního srpna.

„Situace se pro podnikatele ve stavebnictví na počátku roku dramaticky změnila, když meziročně téměř trojnásobně vzrostly úrokové sazby,“ komentuje aktuální situaci Eva Kalcovská, zakladatelka a jednatelka společnosti CARACAL MACHINES. Následky podle ní pocítily všechny firmy v oboru, když se prodeje nových strojů v roce 2023 propadly řádově o desítky procent. „Ve spolupráci s výrobcem a vybranými finančními institucemi jsme proto včas začali jednat o této mimořádné nabídce, která podpoří investice, ušetří firmám hotovost a umožní jim modernizovat strojový park, aby mohly zvýšit svou konkurenceschopnost. Díky nabídce výhodných úrokových sazeb uspoří provozovatel při nákupu středně těžkého pásového rýpadla i dvě stě padesát tisíc korun, což je nezanedbatelná částka,“ dodává Eva Kalcovská. Podle jejích slov je o akci ze strany stavařů mimořádný zájem, a s velkou pravděpodobností tak bude na konci srpna prodloužena. Společnost CARACAL MACHINES přišla s podobnou nabídkou již v minulosti a také tehdy se setkala s velkým ohlasem. Pro podporu značky SANY v České republice nabízí firma také celou řadu dalších výhodných nabídek, jako je například prodloužená tovární záruka na vybrané stroje v délce 5 let nebo 10 tisíc motohodin.

Akční nabídka financování zahrnuje bezpočet možností. Zákazník si může zvolit výši akontace a dobu splácení (od jednoho roku do šesti let). Úroková sazba 0 % p. a. platí při 20% akontaci a délce splácení 24 měsíců. V dalších variantách akontací a délek splácení získá zákazník financování s výhodnou úrokovou sazbou od 0,4 do 3,8 % p. a.

„Vůči našim zákazníkům se snažíme chovat maximálně flexibilně, tedy rychle řešit jejich problémy a potřeby. To je podle mého soudu dáno i tím, že jsme pořád ještě menší firma s nízkým počtem rozhodovacích stupňů a přímo komunikujeme s rozhodujícími osobami z managementu  výrobního závodu.“ uzavírá Eva Kalcovská.