Mercedes

Bezpečnější, pohodlnější a cenově dostupnější. BrikkApp představuje nové platební metody

BrikkApp, přední platforma pro investice do nemovitostí představuje spolupráci se společností Kevin, předním poskytovatelem online platebních služeb. Tato spolupráce přináší uživatelům BrikkApp zcela nové možnosti platby, které jsou nejen bezpečné a pohodlné, ale také cenově dostupné.

„Společnost Kevin je pro BrikkApp ideálním partnerem, jelikož sdílíme společné hodnoty a cíl zlepšit uživatelský komfort při investování. Kombinace inovativních platebních řešení Kevin a kvality služeb BrikkApp přináší investorům jednoduchý a efektivní způsob, jak spravovat své investice,“ říká Jan Večerka, zakladatel a CEO aplikace BrikkApp, brikkapp.cz.

Tímto krokem BrikkApp mění způsob, jakým investoři mohou platit za své investice. Nově zavádí dvě možnosti platebních metod:

  1. Online bankovní platba: Díky spolupráci s Kevinem máte nyní možnost provést platbu za svou investici přímo ze svého bankovního účtu. Metoda je bezpečná a pohodlná, přičemž vaše bankovní údaje zůstávají v bezpečí vaší banky. Stačí si vybrat investici, zvolit online bankovní platbu a nechat se přesměrovat do vašeho internetového bankovnictví.
  2. Platba bankovním převodem: Samozřejmě nadále zůstává k dispozici i tradiční způsob platby bankovním převodem. Investice pro vás bude rezervována po dobu 3 dnů a jakmile proběhne platba, bude vaše investice okamžitě potvrzena.

Spolupráce, s předním poskytovatelem online platebních služeb, přináší několik klíčových výhod pro investory:

  • Bezpečnost: Nová platební metoda zaručuje, že vaše údaje o bankovním účtu zůstanou v bezpečí a nebudou ukládány na platformě.
  • Pohodlí: Díky možnosti online platby již nemusíte provádět složité bankovní převody, abyste měli potřebné finance pro investování ve své peněžence, což zjednodušuje celý proces.
  • Cenová dostupnost: Online platby jsou cenově dostupnější než tradiční platební metody, díky čemuž můžete snížit náklady spojené s vašimi investicemi.