Komatsu potřebu bagr

Stavební zpravodajský portál www.stavebniserver.com

Úvod

SebiCom s.r.o. je mediální společnost provozující portál www.stavebniserver.com s působností v České a Slovenské republice. Server byl založen v roce 2009 a je nastaven pro všechny, kteří upřednostňují přehlednost a snadnou orientaci. Přináší nejnovější zprávy a trendy z oblasti stavebnictví, financí, realit a institucí.

PR články

Uživatel prezentuje komerční nebo nekomerční text. Aktuální PR články představují služby a produkty v oblasti stavebnictví, financí, realit a institucí. Portál se zabývá výzkumem potencionálu stavebnictví a sleduje investiční záměry veřejného a soukromého sektoru, zajímavé stavebně technologické studie, realizace stavebních firem, progresivní materiály a novinky z oblasti stavebnictví.

Komerční sdělení s možností propojit obraz, zvuk, video

Portál předává uživateli konkrétní textovou informaci, časovanou přesně podle kampaně inzerenta s možností propojit obraz, zvuk, video. Postupným umístěním komerčního sdělení z hlavní strany do tematicky vhodné sekce „podskupiny“, vnímání zpráv dlouhodobě posilujeme. Samozřejmostí je nastavení spolupráce dle potřeb klienta na určité měsíce, týdny či dny.

Zaměření inzerenta na cílovou skupinu potencionálních zákazníků

Reklamní kampaň uveřejněná na hlavní straně serveru nejprve zasáhne všechny čtenáře serveru, kteří vyhledávají informace na stavebním portále. Cílovou skupinu, kterou inzerent požaduje oslovit, se dlouhodobě dostaví po zařazení zprávy do kategorie dle oboru inzerenta.

Firemní zápisy „KATALOG FIREM“

Firemní zápisy v katalogu firem jsou výstižné informace o předmětu činnosti firmy. Inzerent si vyberou vhodnou kategorii dle zaměření činnosti. Zápisy jsou určeny pro všechny firmy z oblasti stavebnictví, financí, realit, institucí a úřadů. S přidáním firmy či instituce do katalogu firem se automaticky vytvoří firemní detail, který si inzerent sám edituje podle svých potřeb.

Firemní zápisy se dělí na placené a neplacené odkazy.

Zápisy se řídí závaznými pravidly a více informací o typech firemních zápisů najdete zde: Pravidla pro firemní zápisy v katalogu firem

Bannerové kampaně

Bannery slouží jako přímý odkaz na webové stránky společnosti a jsou nastaveny, aby výrazně propagovaly společnost. Jsou velmi vhodné k posílení povědomosti o firmě a jejich produktech. Bannery uživatelům zobrazujeme na hlavní straně portálu STAVEBNISERVER.com

Flexibilita

Spolupráce s naším klientem je zaměřena na aktivní doručitelnosti informací zákazníkovi, která se dynamicky doplňuje a přizpůsobuje požadavkům klienta.

Cena reklamních kampaní na internetu

Cena za reklamu na internetu je mnohem nižší než u klasických médií, jako jsou např. televize, rádio, tisk.

Reportáže

Zabýváme se výrobou účinných reportáží. Na začátku se snažíme detailně seznámit s produktem nebo službou. Společně se zadavatelem stanovíme benefity, rozhlídneme se po aktivitách konkurence, vybrousíme základní sdělení, které si má budoucí zákazník z videa odnést. Připravíme bodový scénář k odsouhlasení. Scénář mj. obsahuje seznam nezbytných záběrů, aby se při natáčení na nic nezapomnělo.

Nabídka práce ve stavebnictví a realit

Ve spolupráci s pracovním portálem Jobs.cz vám přinášíme stovky nabídek z oboru stavebnictví a realit. Vyberte si z aktuální nabídky práce a brigád v ČR i v zahraničí. Načerpejte informace z rozsáhlé poradny nebo se inspirujte od úspěšných osobností.

STAVEBNISERVER.com MAGAZÍN

SebiCom s.r.o. vydává čtvrtletní MAGAZÍN STAVEBNISERVER.com s vlastní distribuční sítí. Titul nabízí na tiskovém trhu České republiky a mapuje trendy ve stavitelství a způsobech jejich použití. Najdete zde i tematické přílohy, legislativní poradenství, stavební investice, nízkoenergetické projekty a stavění. Našim posláním je poskytovat objektivní a všestranné informace pro oblast stavebnictví v ČR. Odborný MAGAZÍN je určený, stavebním manažerům, developerům, stavebních technikům a inženýrům. Je přínosný nejen pro architektonické a projekční kanceláře, ale též pro investory ze soukromé i státní sféry.

Doporučování na Vámi hledaného dodavatele – stavební poradna

Uvažujete o využití služeb některých společností z našeho stavebního katalogu? Naše obchodní oddělení vám dodá konkrétní informace Vámi vybraných společností a doporučí nejvhodnější dodavatele pro Vaše stavební projekty, dle územního regionu. Vaše dotazy pište na e-mail info@stavebniserver.com.