husqvarna

HS Flamingo přichází s designovou řadou krbových kamen Flamingo DELUXE

V dnešní době musejí kamna nejen dobře topit, ale měly by mít i zajímavý design. Nová řada teplovzdušných krbových kamen české společnosti HS Flamingo s názvem DELUXE splňuje oboje. Spolupráce s designéry přinesla unikátní spojení technologie a elegance. Produktem jsou kamna moderních atraktivních tvarů s ostrými křivkami v různých barevných variantách. Jejich provedení je na takové úrovni, že se stávají přirozenou dominantou interiéru, navíc dokáží i značně uspořit náklady na topení.

Spoutaný živel

Systém spalování je unikátní v tom, že celý spalovací proces je ovládán dvěma táhly. Proto můžete v krátkém okamžiku kamna ztlumit a stejně rychle nastartovat jejich hoření. Přísun vzduchu je zajištěn centrálně ze zadní části kamen.

První ovládací prvek slouží k regulaci primárního vzduchu, potřebného k rozhoření. Druhý slouží k podpoře sekundárního spalování, tedy spalování plynů. Tímto je zajištěna vysoká účinnost 80,17% a čisté hoření s minimální spotřebou dřeva včetně čistého velkoformátového skla.

Nositel pohody

Krbová kamna Flamingo Deluxe o regulovaném výkonu 3-11 kW a vysoké výhřevnosti 60-200 m3 lze vybírat ze sedmi designových řad i barevného provedení. Například řada Kampa se vyrábí v levém i pravém provedení, takže se může stát nejen součástí stylového provedení celého interiéru, ale jeho určujícím faktorem. Moderní kamna vnesou do bytu teplo a pohodu.

Krbová kamna Deluxe využívají ty nejlepší možné materiály a technologie a dosáhly tak na nejpřísnější evropské CE normy, jako jsou, BImSchV – Stufe 2, 15aB-VG, DINplus a Flamme Verte.

Kamna Deluxe se vyrábí v Broumově a jsou dostupná v tamní firemní prodejně HS Flamingo nebo u vybraných prodejců zveřejněných na www.hsflamingo.cz v sekci prodejci. Cenové rozpětí se pohybuje od 25.000,- Kč do 35.000,-  Kč.

 

Více informací naleznete na www.hsflamingo.cz  nebo na  www.flamingo-deluxe.cz