Komatsu potřebu bagr
2:13

Společnost Master Therm tepelná čerpadla s. r. o. vystavovala na veletrhu AMPER 2018

 

Přesně na první jarní den byl na brněnském výstavišti zahájen mezinárodní veletrh AMPER. Ten je největším B2B veletrhem v oblasti elektrotechniky ve střední Evropě. Mezi účastníky byli světoví lídři ve svých oborech. A už podruhé se tohoto veletrhu zúčastnila také společnost Master Therm tepelná čerpadla s. r. o., největší český výrobce širokého sortimentu tepelných čerpadel.

 

Brněnský veletrh si Master Therm vybral již v loňském roce, aby se přiblížil také klientům z Moravy. „Hned při premiérové návštěvě před rokem se nám podařilo získat první cenu Zlatý Amper 2017. Bylo to potvrzení, že jsme udělali dobře, když jsme se rozhodli právě pro tento veletrh,“ řekl Martin Samek, obchodní ředitel a spolumajitel firmy Master Therm tepelná čerpadla s. r. o.

 

Díky svým produktům i úspěchu v minulém roce neměla v Brně ani letos společnost nouzi o klienty. Bíločervený stánek navštívily stovky zájemců. „Letos jsme měli plno od rána až do večera, takže jsme spokojení,“ doplnil Martin Samek. Více se dozvíte ve videu.