Cime 3 kvartal 2024

Zeppelin CZ zahajuje prodej použitých elektrocentrál a motorů s certifikovanou zárukou od výrobce

Divize Energetické systémy společnosti Zeppelin CZ s.r.o. rozšířila k 1. březnu 2015 portfolio nabízených služeb o prodej použitých elektrocentrál a motorů od výrobce Caterpillar. Zájemce si tak nyní může vybírat z průběžně aktualizované nabídky použitých dieselových a plynových motorů a elektrocentrál. Aktuální seznam použitých strojů je k dispozici na webových stránkách společnosti www.zeppelin.cz.  

Divize Energetické systémy společnosti Zeppelin CZ patří k předním tuzemským dodavatelům energetických a pohonných systémů. Svým zákazníkům poskytuje komplexní řešení – od vývoje a návrhu systému, přes instalaci, proškolení až po servisní služby. Produktové portfolio divize obsahuje například energocentra, záložní dieselové generátory, kogenerační jednotky, záložní zdroje UPS nebo lodní, lokomotivní a jiné zástavbové motory. Základním stavebním prvkem většiny produktů jsou dieselové nebo plynové motory Cat®. 

Nákup použité elektrocentrály nebo motoru od Zeppelin CZ se vyplatí. Jako oficiální prodejce motorů a energetických systémů od Caterpillar v České republice disponujeme špičkovým prodejním a servisním zázemím, navíc spolupracujeme s ostatními autorizovanými prodejci značky Cat v Evropě, a můžeme tak nabídku použitých strojů průběžně doplňovat a rozšiřovat dle potřeby,“ prozrazuje o nové službě ředitel divize Energetické systémy, Ing. Tomáš Jedlička.

Podobně jako při nákupu použitých stavebních strojů Cat® si zákazník Zeppelin CZ může vybrat elektrocentrálu či motor s jednou z certifikovaných záruk – Cat Certified Used, Dealer Certified Used, nebo zárukou Zeppelin CZ. „V každém případě si od nás zákazník odveze pouze zařízení s prokazatelnou historií a jasně definovaným technickým stavem, za který v rámci záruky ručíme,“ dodává Tomáš Jedlička.

Více informací najdete na webu www.zeppelin.cz v sekci „Použité stroje, příslušenství a elektrocentrály“.