Statech

Stroj Paload na prodej

Výjimečný výkon, vynikající kvalita

To charakterizuje stroje s označením Paload. Prvotřídní hydraulické a mechanické komponenty jsou základními stavebními kameny těchto strojů. Při konstrukci bylo myšleno i na budoucí potřeby servisu a opravy strojů. Všechny servisní body jsou snadno přístupné a případná výměna dílů je téměř bleskovou záležitostí.

Cena předváděcího stroje je s lopatou 2,25 mil. Kč, s rozhrnovací bránou 2,4 mil Kč.

S hydrostatickou převodovkou stroje Paload mohou používat širokou řadu hydraulického nářadí. Jsou to příkopové frézy, frézy živičných povrchů, sněhové frézy, žací stroje a další nářadí vybavené hydraulickým motorem, který je poháněn přítokem vysokotlakého oleje.

Jednou z nejvíce ceněných předností je nabídka širokého sortimentu, které zákazník požaduje. Stroje Paload mohou být vybaveny jakoukoliv lopatou - velkoobjemovou, s vysokým dosahem, s bočním vyklápěním, míchačkou, drtičem, atd. Jakoukoliv technikou na odklízení sněhu - pluhy, radlice, frézy, dále pak silničními frézami, příkopovými rypadly, odvětvovači, čelními křovinořezy atd. Na zadní část rypadlo nakladačů lze připojit různé typy lopat, drapáků, hydraulické kladivo, frézy atd.

Ke všem strojům Paload je možné vybrat nářadí z více jak 1000 druhů.

Síla při práci a ladnost pohybu

To jsou charakteristické znaky kloubových nakladačů řady SKY LINE. V nabídce jsou stroje o hmotnosti od 4,9 do 13 tun.

Při přípravě senáže v senážních žlabech oceníte vysoce výkonné kolové kloubové nakladače Paload PL 185, 195, 1105.

Nejsilnějším a pro české zemědělce pravděpodobně nejvhodnějším strojem pro rozhrnování a dusání senáže je model PL 1105 SKY LINE. Výkon motoru Perkins dosahuje 150 koní, hmotnost stroje činí téměř 13 tun a trhací síla lopaty dosahuje díky „Z“ kinematice ohromujících 9950 kg. PL1105 je ideální stroj pro velkokapacitní české zemědělství. Hydrostatický systém pohonu je osazen prvotřídními komponenty od Bosch Rexroth, který dokáže dlouhodobě pracovat v těžkých podmínkách senážních žlabů.Hnací hřídel je ideálně schována mezi horním a dolnímčepem kloubu. Proto se na ní nemůže namotat žádný materiál. Nakladač se ovládá jednopákovým joystickem. Přímo na joysticku můžete ovládat i směr jízdy a tak má obsluha stroj neustále ideálně pod kontrolou. Prostorná,ergonomicky a komfortně řešená kabina umožňuje výhled 360 stupňů a ještě více přispívá k bezpečnosti stroje a jeho snadné obsluze.

Kontaktujte obchodní oddělení:

Ing.Petra Vrzáková

Obchodní oddělení /Sales Department

MANATECH CZ s.r.o.

Provozovna: Jiřice 247, 396 01 Humpolec

tel.: +420 565 534 076

mobil/cell phone:+420 777 784 263

e-mail: vrzakova@manatech.cz

www.manatech.cz