Kobex Dressta

První rozbrušovací pila na světě s automatickým mícháním paliva

Vaše rozbrušovací pila se už nikdy nezadře kvůli tomu, že jste do palivové nádrže zapomněli přimíchat olej. Už nikdy se vám nezanese píst kvůli tomu, že jste použili až příliš bohatou palivovou směs. Společnost NORTON Clipper totiž představila novou sérii rozbrušovacích pil řady iLube®, které si palivovou směs míchají automaticky. Zvyšují tím efektivitu vaší práce a snižují možné riziko poškození motoru na úplné minimum.

 

Vysoký výkon, dlouhá životnost

Na rozbrušovacích pilách iLube® najdete hned dvě nádrže místo jedné. První určenou na benzín, druhou na olej. Jednoduše nalijte do obou nádrží příslušné palivo a o nic víc už se nestarejte. Elektronický systém si palivovou směs namíchává zcela automaticky, čímž zvyšuje výkon motoru, prodlužuje jeho životnost a navíc minimalizuje riziko jeho poškození. Životnost motoru pozitivně ovlivňuje také patentovaný dvoucestný lapač prachu, který vytlačuje horký vzduch z okolí motoru a udržuje jej tak v ideálním teplotním režimu.

dp9h31m7z6gbvff5aum5.jpg

Důraz na ergonomii

U pil řady iLube® se samozřejmě můžete spolehnout na vysoký standard, na který jste jinak zvyklí u starších typů NORTON Clipper. Máme na mysli např. nízké hodnoty vibrací díky pěti antivibračním pružinám nebo rukojeť ideálně umístěnou tak, aby zajišťovala dokonalou rovnováhu celého stroje. Magnezitový kryt kotouče zase zvyšuje bezpečnost při práci a snižuje celkovou hmotnost pily. Převodový řemen Poly-V přenáší výkon na kotouč a poloautomatický systém napínání pásu usnadňuje použití i údržbu.

 

Start ve 3 krocích

Díky použití elektromagnetického ventilu karburátoru se rozbrušovací pila Clipper velmi jednoduše startuje. Stačí otočit tlačítko na pile do polohy ON, 3x zmáčknout palivové tlačítko, jednou dekompresní tlačítko a zatáhnout za startovací šňůru. Hned potom už se můžete pustit do práce – řezání betonu, zdiva, obrubníků, asfaltu, dlaždic, trubek nebo třeba kovu. Pro maximální efektivitu vaší práce doporučujeme dokoupit také diamantové kotouče NORTON s patentovaným výrazně zrychleným řezem a prodlouženou životností.

VIDEO: Pila NORTON Clipper iLube® pořádně zblízka