husqvarna

Společnost Geosan Development zahajuje pátou etapu prodeje stavebních pozemků u Poděbrad

Společnost Geosan Development spouští prodej další etapy stavebních parcel v obci Choťánky u Poděbrad ve Středočeském kraji vhodných pro individuální výstavbu rodinných domů. Pátá etapa zahrnuje celkem 30 pozemků o velikosti od 600 do 934 metrů čtverečních. Stavební povolení na jejich kompletní zasíťování a výstavbu příjezdových komunikací bylo právě vydáno. Předání novým majitelům se očekává na podzim příštího roku.

V předchozích čtyřech fázích projektu se dohromady prodalo již 108 parcel, přičemž na části z nich probíhala v posledních měsících čilá výstavba. Aktuálně se čerstvě dokončené domy zabydlují novými majiteli a celá lokalita postupně ožívá.„Jsme rádi, že můžeme navázat na úspěch předchozích etap a nabídnout zájemcům o bydlení jen pár minut od Poděbrad další tři desítky stavebních parcel. Díky jednotné koncepci bude celá oblast působit velmi kompaktně. Majitelé zde budou moci postavit dvoupodlažní rodinné domy se štítovou stěnou orientovanou do ulice, čímž maximálně využijí velikost pozemku a vytvoří si pohodlné bydlení s dostatkem soukromí. Zároveň štíty nasměrované do ulice dodají lokalitě osobitý charakter a přispějí k jejímu atraktivnímu vzhledu," říká Jiří Baloun, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development.

Pozemky budou kompletně připravené k výstavbě, včetně napojení na vodovod, kanalizaci, elektřinu a veřejné osvětlení. Chybět nebudou nově vybudované komunikace s chodníky pro bezpečný přístup k jednotlivým parcelám. Součástí projektu je také již hotový park s dětským hřištěm a multifunkčním sportovištěm pro trávení volného času.

Stavební parcely se nacházejí v obci Choťánky, pouhé 3 km od lázeňského města Poděbrady. Tato lokalita nabízí ideální kombinaci klidného bydlení a kompletní občanské vybavenosti. Široká nabídka supermarketů, obchodů, služeb i kulturních a sportovních zařízení je vzdálena jen několik minut jízdy autem. Navíc potřebné zázemí, ať už jde o prodejnu s potravinami anebo pekařství, naleznete i v samotné obci Choťánky.

Okolní krajina vybízí k aktivnímu trávení volného času, ať už preferujete pěší turistiku, cyklistiku nebo koupání. Díky blízkosti řeky Labe si můžete užít příjemné projížďky na kole podél jejích břehů. Nedaleko se rovněž rozkládá oblíbené koupaliště Jezero, které je ideálním místem pro rodinnou zábavu a odpočinek.

Více informací o parcelách naleznete na webových stránkách www.pozemkyupodebrad.cz