Cime 3 kvartal 2024

Řidiči na dálnici D4 tento týden musejí počítat s omezeními

Praha 29. září (ČTK) - Řidiči musejí tento týden počítat s omezeními na dálnici D4. Dělníci tam budou do pátku rekonstruovat asfaltovou vrstvu. Dnes a ve středu čekají na motoristy omezení u Mníšku pod Brdy, poté se práce přesunou k Voznici a křižovatce Skalka. ČTK o tom informoval Martin Buček z Ředitelství silnic a dálnic.

Do dnešních 18:00 se pracuje na 19. kilometru u Mníšku ve směru na Příbram, doprava je tam svedena do levého pruhu. Ve středu mezi 7:30 a 18:00 se bude opravovat vozovka ve stejném směru na 24. kilometru u Voznice. Jezdit se bude pouze pravým jízdním pruhem.

V dalších dnech se práce přesunou do opačného směru na Prahu, opravy jsou plánovány opět mezi 7:30 mezi 18:00. Ve čtvrtek se bude opravovat vozovka na 40. kilometru u křižovatky Skalka, doprava bude svedena do levého jízdního pruhu. V pátek se bude pracovat na 39. kilometru na úrovni čerpací stanice Benzina, i tam se bude jezdit jen levým jízdním pruhem.

"V uvedených úsecích se bude frézovat stávající obrusná vrstva, aplikovat spojovací postřik a pokládat nová obrusná vrstva. Plánovaný průběh prací může být ovlivněn špatnými klimatickými podmínkami," dodal Buček.