Komatsu potřebu bagr

Nové Chabry zahájily prodej bytů etapy E – cyklostezku s fitness stroji doplní nová školka a obchody

Úspěšný bytový projekt Nové Chabry v Praze 8 se rozroste o dalších 112 bytů a komerční centrum s obchody, restauracemi a mateřskou školou. Prodeje se zaváděcí cenou odstartovaly 10. října. První rezidenti zrealizovaných etap zde už využívají relaxační zóny, cyklostezku s večerním osvětlením, promenádu pro pěší, hřiště pro plážový volejbal, dětská hřiště a fitness stezku.

„Díky komplexní občanské vybavenosti projektu Nové Chabry a řadě možností sportovního vyžití se předchozí etapy výstavby setkaly s ohromným úspěchem. V nízkopodlažních viladomech A a B zbývá posledních pár volných bytů, u viladomů C a D je prodáno více než 50 procent,“ uvedl Tal Grozner, ředitel společnosti Star Gorup.

Rozhodujícím faktorem bývá podle zkušeností Tala Groznera vysoká kvalita projektu za dostupnou cenu. V páté etapě Nových Chaber se ceny bytů pohybují od 1 995 000 korun včetně DPH. „Etapa E nabídne celkem 112 bytů s převahou 3+kk a 4+kk. K tomu 110 parkovacích míst pro automobily včetně pohonu LPG, nově 7 parkovacích stání pro motorky, 97 sklepů. Novinkou ve výstavbě je místnost pro mytí kol po projížďce terénem, aby je majitelé neukládali zablácená do sklepů nebo je nenosili po společných chodbách do bytů,“ popsal Tal Grozner.

Všechny typy bytů od 1+kk po největší 4+kk ve čtyřech domech o pěti nadzemních podlažích disponují zahradou, balkonem či terasou a společnými garážemi s výtahy. Interiéry bytů zdobí přírodní materiály včetně dýhovaných dřevěných plovoucích podlah, dřevěných eurooken a dýhovaných dřevěných dveří. V koupelnách je standardem kvalitní keramická dlažba a obklady do minimální výše 210 centimetrů. Každý byt umožňuje samostatné měření spotřeby energií. Při včasném nákupu je možné použité materiály i dispozice bytu v rámci klientských změn libovolně vybírat a kombinovat.

„Častým předmětem změny bývá například rozvod elektroinstalace tak, aby přesně odpovídal budoucímu rozvržení nábytku v bytě. Této variability využívá až 40 procent kupujících. Změnu dispozičního řešení interiérů si přeje jen 10 procent klientů, což dokazuje skutečnost, že interiéry jsou navrženy s maximálním využitím daného prostoru a trhem jsou vnímány pozitivně,“ vyjmenoval výhody nákupu před výstavbou Tal Grozner.

První majitelé bytů v Nových Chabrech již nyní mohou využívat vybudovanou cyklostezku, řadu cvičebních strojů pro malé i velké, dětská hřiště, beachvolejbalové hřiště a pěší promenádu, kterou lemuje venkovní expozice předních českých sochařů. Přímo v projektu bude obyvatelům k dispozici menší komerční centrum s obchody, restaurací i mateřskou školou. Zastávka MHD je hned u vstupu do projektu, stanice metra Kobylisy v dosahu pěti minut. V bezprostřední blízkosti mají rezidenti přírodní parky Ďáblický a Čimický háj.

Stavba etapy E bude zahájena počátkem roku 2016, plánované dokončení připadá na podzim roku 2017.