CIME MERLO 09/2023

NOVÉ BYTY V PRAZE 6 − BUBENČI: VÝSTAVBA LUXUSNÍHO REZIDENČNÍHO PROJEKTU VILLA ATRIUM ZAHÁJENA

Developerská společnosti CODECO přichází s unikátním rezidenčním projektem, který vyroste v klidné prestižní čtvrti v Praze 6 − Bubenči, kde citlivě doplní stávající vilovou zástavbu sahající až do 2. poloviny 19. století. Na pozemku právě začaly přípravné práce. Samotná výstavba odstartuje v srpnu a její dokončení je plánováno na konec roku 2016. Villa Atrium Bubeneč nabídne nové bydlení v 10 luxusních bytech, z nichž je aktuálně prodáno již 30 %.

 

Komorní projekt Villa Atrium Bubeneč se bude skládat ze dvou elegantních pětipodlažních viladomů propojených proskleným atriem se schodištěm a výtahem. Vznikne zde 10 luxusních bytů v dispozicích od 3+kk až po 6+kk o rozloze 86 m2 až 256 m2, u nichž je počítáno i s následnými individuálními úpravami podle požadavků klientů. „Komfortní bytové jednotky nabídnou dostatek prostoru a soukromí i pro nejnáročnější majitele, protože se většina z nich rozprostírá přes celé patro a jejich terasy a balkony se otevírají do protějšího parku a sousedních zahrad. V domech nebudou chybět byty se zahradou o rozloze až 410 m2 nebo prosklené penthousy s velkou terasou umístěné v nejvyšším ustupujícím podlaží. Ke každému bytu navíc náleží až tři parkovací stání a sklep,“ říká obchodní a marketingový ředitel společnosti CODECO Martin Jan.

 

 projektu je kladen důraz na prostorné a promyšlené dispozice s dostatkem úložných prostor, vysokou kvalitou standardů a použitých materiálů. Samozřejmostí je také energetická úspornost – projekt se svým průkazem energetické náročnosti budovy řadí do velmi úsporné třídy B. Domy jsou umístěny na rohové parcele v místě bývalé zahrady a poskytují nerušený výhled do zeleně. „Elegantní nadčasová architektura a prestižní adresa řadí tento projekt do nejluxusnější kategorie současného bydlení. Bytové jednotky jsou navrženy v moderním stylu s důrazem na funkční využití jednotlivých místností. Základní vybavení bytů pochází od předních německých a italských výrobců. Při individualizaci svého budoucího bydlení budou moci klienti využít služeb předních architektů a designérů Czech Deco Team,“ dodává Martin Jan. Generálním dodavatelem je společnost Podzimek a synové a exkluzivním prodejcem realitní kancelář Svoboda & Williams.

 

Exkluzivní vilová čtvrť Praha 6 - Bubeneč, kde sídlí řada ambasád a zastupitelských úřadů, právem patří k nejoblíbenějším pražským rezidenčním lokalitám. Okolí projektu ovšem není zajímavé pouze krásným prostředím, ale disponuje také kompletní občanskou vybaveností. V blízkém okolí nechybí řada kvalitních škol a školek (včetně mezinárodních), známé restaurace, kavárny, obchody, zdravotnická zařízení i sportoviště. Kromě klidné atmosféry s množstvím parků, mezi něž se řadí blízká Stromovka, Letenské sady nebo ZOO v nedaleké Troji, nabízí také výborné spojení do centra, a to autem i MHD díky blízké stanici metra. Velmi dobrá dopravní dostupnost je také na Letiště Václava Havla a na Pražský okruh.