husqvarna

Exkluzivní projekt Viladům Bohdalec: hrubá stavba dokončena

Na jižním svahu kopce Bohdalec, jedné z největších zelených ploch na území Prahy 4, se tyčí čerstvě dokončená hrubá stavba nevšedního terasovitého domu. Akciová společnost PSJ zde prostřednictvím projektu Viladům Bohdalec nabídne exkluzivní bydlení, které by rozhodně nemělo zůstat stranou vašeho zájmu. Není s podivem, že své majitele již našla polovina bytů.

Projekt Viladům Bohdalec představuje jedinečné spojení bytů s venkovním prostorem a jejich prolínání, začlenění do okolní zeleně a vytváření soukromých zákoutí pro nerušenou relaxaci. K dispozici je devětadvacet bytů s vysokou kvalitou standardního vybavení a s plochou od 33 do 120 m2. Největší byty jsou koncipovány jako mezonetové, které v přízemí disponují vlastní zahrádkou a z patra nabízí svým majitelům hezký pohled přes vzrostlé stromy do údolí Botiče s původní zástavbou staré Michle. Kromě toho k domu náleží i společná zahrada pro děti a odpočinek.

„Prodáno máme už polovinu bytových jednotek, což můžeme s ohledem na fakt, že se dílo nachází ve fázi dokončené hrubé stavby, hodnotit jako velmi příznivý vývoj prodeje. Registrujeme zvýšenou poptávku zejména po větších bytech. Nadále přitom platí naše zvýhodněná cenová nabídka na koupi bytu. S tím, jak se bude blížit dokončení stavby, hodláme cenu bytů postupně navýšit,“ informoval Ing. Petr Tůma, vedoucí prodeje nemovitostí Divize development PSJ.

Stavba v ulici Na Křivce v Praze 4 probíhá plynule a v souladu s harmonogramem. „Největší úskalí dosavadního průběhu stavby asi představovalo složité zakládání objektu ve svahu, kde jsme se museli vyrovnat s patnáctimetrovým převýšením. Nyní už můžeme konstatovat, že jsme provedli vodorovné i svislé železobetonové monolitické konstrukce, stejně tak i vnitřní vyzdívky. Hotová je tak hrubá stavba sedmipodlažního domu i dispozice veškerých pokojů. Probíhá realizace rozvodů TZB a osazena jsou okna ve dvou spodních podlažích. Před námi jsou náročné interiérové práce, které budou odpovídat vysokému standardu bytů. Zároveň začneme uskutečňovat požadované klientské změny. Dokončení díla je naplánováno na třetí čtvrtletí příštího roku,“ sdělil nám Ing. Lukáš Dušta, projektový manažer z realizujícího Regionu Čechy akciové společnosti PSJ.

Bydlení pro náročné

Luxusní novostavba na první pohled zaujme otevřenou a bohatě prosklenou fasádou. To budově dodává nevšední ráz a slibuje exkluzivní bydlení, které bude vyhovovat i těm nejnáročnějším majitelům. Objekt je rozdělen na dvě části po čtrnácti bytech, každá část má samostatný vchod s vlastním výtahem. Pozoruhodnost a exkluzivitu projektu podtrhuje jak výjimečné architektonické pojetí, tak použití velmi kvalitních materiálů v exteriéru i v jednotlivých bytech.

Důmyslně je vyřešena i orientace objektu. Zatímco jižní strana je prosklená, severní stranu chrání svah kopce, což napomohlo k nízkoenergetickým parametrům tohoto rezidenčního domu. K pohodlnému bydlení v nových bytech přispívají i balkonové konstrukce a lodžie, které v létě zajišťují stínění bytů, čímž brání jejich přehřívání. Nové byty jsou vybaveny kvalitními okny s izolačními trojskly. Vytápění a ohřev teplé užitkové vody jsou realizovány tepelným čerpadlem a solárními kolektory a větrání je zajištěno moderním systémem s rekuperací vzduchu. To vše pomáhá ušetřit obyvatelům bytů náklady za energie, a to zhruba o 40 %.

Finančním partnerem projektu je Komerční banka, která pro zájemce připravila mimořádně výhodné podmínky financování koupě bytu. Klienti navíc mohou využít nabídky firmy JN Interier v podobě slev ve výši až 30% na vybavení interiérů.