Druhá etapa řadových rodinných domů Rezidence Čeladná bude dokončena v letošním roce

-    Druhá etapa projektu s 10 řadovými rodinnými domy bude dokončena do prosince 2014

-    Prodej projektu zajišťuje franšízová pobočka RSČS/TRIMEX REALITY

-    Domy 4+kk o velikosti cca 130 m2mají vlastnígaráž, terasu a zahradu

-    Možnost dokončení interiérů podle požadavků klienta

 

Projekt Rezidence Čeladná je citlivě zasazen do půvabné podhorské krajiny Moravskoslezských Beskyd a splňuje přísné nároky na moderní bydlení. „Nemovitosti, které se nacházejí v blízkosti krásné přírody a současně v dobré dojezdové vzdálenosti větších měst, jsou z realitního hlediska velmi atraktivní. Lidé si je kupují pro celoroční bydlení i jako tzv. druhé bydlení, kdy v domech tráví odpočinkové víkendy, letní a zimní prázdniny nebo se sem rovnou na určitou část roku odstěhují,“ říká Martin Němeček, předseda představenstva Realitní společnosti České spořitelny. Zájem na realitním trhu o podobné projekty dokazují také prodeje Rezidence Čeladná. Její první etapa s 10 řadovými rodinnými domy je již zcela vyprodaná. Druhá etapa doplní projekt o dalších 10 domů. Prodej, který byl zahájen letos v březnu, opět zajišťuje Realitní společnost České spořitelny (RSČS) prostřednictvím svého franšízového partnera RSČS/TRIMEX REALITY.

 

Řadové rodinné domy jsou řešeny jako dvoupatrové s podkrovím, umístěné na pozemcích o výměrách od 419 do 676 m2. Domy mají dispozici 4+kk s užitnou plochou od 129 do 134 m2a jejich zastavěná plochačiní cca 95 m2. V přízemí se nachází společenská zóna - obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, hala s úložnými prostory a malé WC. Do prvního patra jsou umístěny tři pokoje, koupelna s toaletou a velká šatna. Ke každému domu náleží garáž, terasa a zahrada. Jednotlivé skupiny řadových domů se od sebe odlišují různou barevností fasád, které doplňuje dřevěný obklad a předsazené pergoly. Prosklené fasády umožňují plně využívat přirozené denní světlo. Domy jsou vůči sobě v řadě posunuty, čímž se vizuálně oddělují a vytvářejí dojem samostatných bloků.

 

Každý klient má možnost volby konečné podoby interiéru domu. Sám si může vybrat kompletní vybavení koupelny včetně dlažeb a obkladů, dekory dveří a jejich zárubní, podlahové krytiny a další prvky, které dotvářejí celkový design interiéru. Nákup nového bydlení klientům nezpříjemňuje jen individuální volba vnitřního vybavení, ale také výhodné podmínky financování.

Ty zájemcům o koupi domu v Rezidenci Čeladná zajistí RSČS ve spolupráci s Českou spořitelnou. Klienti tak mohou vše vyřídit tzv. pod jednou střechou, což usnadní celý proces koupě.

 

Řadové rodinné domy Rezidence Čeladná se nacházejí ve stejnojmenné obci na severní Moravě. V podhorské oblasti Beskyd, necelých 20 km od Frýdku-Místku a asi 30 km od Ostravy. Lokalita disponuje plnou občanskou vybaveností a nabízí také několik vyhledávaných turistických míst. Příznivci golfu tu najdou největší golfové hřiště v České republice. Lázeňskou tradici oblasti pak oživuje Beskydské rehabilitační centrum. Čeladná patří k vyhledávaným místům pro bydlení i rekreaci.