SCOTT banner 1140x200px

Další etapa projektu Na Malé Růži v Drahelčicích se blíží k dokončení

-    Kolaudace 40 řadových domů a 5 dvojdomů z druhé etapy projektu proběhne v listopadu tohoto roku; z první etapy zbývá posledních 7 domů připravených k nastěhování

-    Do konce října je stále možný výběr interiérových standardů vybavení

-    Projekt exkluzivně prodává RSČS/CR estate

-    Zájemci mohou navštívit vzorové domy každou sobotu od 10 do 16 hodin

 

Developerský projekt Na Malé Růži, který exkluzivně prodává Realitní společnost České spořitelny (RSČS)/CR estate, pokročil ve výstavbě a již brzy bude kolaudovat druhou etapu. Ta rozšíří nabídku rodinného bydlení v Drahelčicích u Prahy o dalších 40 řadových rodinných domů a 5 dvojdomů. V rámci celého plánovaného projektu vznikne také nová mateřská školka. „O bydlení situované na okraji Prahy a přitom s výbornou dostupností je stále zájem. Klienti hledají klid, kousek přírody a atmosféru venkova. To jim bydlení v rodinných domech nedaleko Prahy může splnit. V projektu Na Malé Růži, který exkluzivně prodává naše franšízová pobočka, získají kvalitní moderní bydlení v rodinných domech se zahradou,“ říká předseda představenstva RSČS Martin Němeček.

 

Domy z druhé etapy jsou téměř dokončené a budoucí majitelé mají šanci do konce října volit mezi standardy vybavení. Mohou vybírat podlahy, dlažbu, obklady, dveře i zařizovací předměty podle svých představ. Kolaudace je plánovaná na listopad tohoto roku. 30 řadových domů a 5 dvojdomů z první etapy projektu je téměř vyprodáno. Volných zbývá posledních 7, které jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Pro zájemce o toto rodinné bydlení jsou připravené vzorové domy, kam se mohou přijít podívat každou sobotu během dnů otevřených dveří od 10 do 16 hodin nebo jakýkoli jiný den po předchozí domluvě.

 

Zděné řadové rodinné domy jsou postaveny v dispozici 4+1 s jedním nadzemním podlažím. V přízemí se nachází velký obytný prostor s kuchyňským koutem a jídelnou. Komfort domova zvyšuje možnost umístit zde krb nebo krbová kamna. Z obývacího pokoje vede vstup na terasu a velkou zahradu, které s domem propojuje prosklená stěna. V přízemí nechybí praktická komora a malé WC s umývátkem. První patro slouží pro odpočinek obyvatel, jsou zde tři ložnice. Jedna s vlastní šatnou a koupelnou, dvě další ložnice mají společnou prostornou koupelnu s WC na patře. Dům má dostatek místa pro uskladnění běžných i sezónních věcí. Na chodbu je možné umístit velkou skříňovou stěnu a dají se zde případně uložit kola nebo kočárek. Další úložné prostory jsou na půdě pod střechou domu. Parkování je řešeno před domem, kam se pohodlně vejdou dvě auta. Domy se řadí do energetické třídy B, tedy mezi nízkoenergetické, úsporné projekty. Jejich vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Podobně jsou řešené i jednopatrové dvojdomy v dispozici 4+kk. Liší se tím, že mají větší zahrady a součástí domu je vestavěná garáž.

 

Lokalita obce Drahelčice nabízí kompletní občanskou vybavenost a řadu možností trávení volného času. Přímo do obce zasahuje přírodní park Povodí Kačáku. Nachází se tu cyklistická stezka a okolí je ideální pro výlety na kolech, například do nedalekého Karlštejnska, Křivoklátska a Českého krasu. Příznivci klidnějšího sportu mohou využít golfové hřiště Golf Resort na Karlštejně a Golf Resort Albatross ve Vysokém Újezdě. Milovníci koní zase mohou navštívit jezdecký oddíl v Nučicích u Rudné. Řadu obchodů, mateřskou i základní školu, zdravotní středisko včetně zubní ordinace, poštu, obchody a restaurace najdou majitelé domů v sousední Rudné, která je přirozeným kulturním a správním centrem.

 

Investorem projektu Na Malé Růži je společnost Rudná Development s. r. o, člen skupiny F&S Invest a. s. se silným finančním zázemím a řadou úspěšných firem v zahraničí. Hlavním finančním partnerem projektu je Česká spořitelna. RSČS kromě komplexního odborného servisu zajistí klientům také zvýhodněné podmínky financování právě ve spolupráci s Českou spořitelnou.