Komatsu potřebu bagr

Petr Jahoda se stal dalším z jednatelů LOXXESS AG v Boru

Společnost LOXXESS AG jmenovala od 1. května 2024 Petra Jahodu do nově vytvořené pozice jednatele s provozním zaměřením, v závodě v Boru. 45letý inženýr ekonomie má dlouholeté zkušenosti z vedoucích pozic v logistice.

LOXXESS AG, logistická společnost se sídlem v německém Tegernsee, která se specializuje na komplexní logistiku a na služby s přidanou hodnotou, jmenovala Petra Jahodu do vedení své české pobočky v Boru. Převezme zodpovědnost za provoz pro daný zákaznický segment.

Petr Jahoda má 14 let zkušeností na vedoucích pozicích v logistice. V minulosti pracoval například pro společnost Tech Data Distribution v Boru, kde řídil největší logistické centrum Tech Data v Evropě, a později pro Sony DADC Czech Republic ve Štěnovicích jako generální ředitel logistických služeb. Naposledy vedl poradenskou společnost Resultful v Plzni a od 1. května 2024 nastoupil jako nový jednatel do společnosti LOXXESS AG v Boru.

„Vážím si toho, co moji kolegové v Boru dosud vybudovali, a na práci v LOXXESS se moc těším. První dny s kolegy ve firmě, s vedením provozu v Boru a s vedením celé skupiny mě utvrdily v tom, že je tento původem rodinný podnik správná volba. Společnost LOXXESS je v současnosti ve vzrušující etapě rozvoje - jsem rád, že jsem u toho,“ komentuje Petr Jahoda svůj nástup do společnosti LOXXESS AG.

Otec dvou synů absolvoval v roce 2003 bakalářské studium financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2004 následovalo magisterské studium v oboru Operations Management and General Management na Rochester Institute of Technology v USA a v roce 2013 magisterské studium podnikového managementu s vedlejší specializací Systémy řízení jakosti, opět na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Lars Gutermuth, člen představenstva společnosti LOXXESS, doplňuje: „Petr Jahoda je díky svým dlouholetým zkušenostem na manažerských pozicích v logistice tou správnou osobou, která může převzít vedení společnosti v Boru. Jsme si jisti, že nás obohatí svými odbornými znalostmi a know-how.“

Ve volném čase se Petr Jahoda věnuje dálkové cyklistice, sjezdovému lyžování a plavání.